Блоги → Перегляд

Ідеології у боротьбі з абсурдністю буття

Понеділок, 13:48, 18.02.13

Рейтинг
4 0
Переглядів
2984

0
0

Обдумуючи весь цей срач в інтернеті стосовно русского міру, України, піндосів, політично ситуації, грошей, футбольних змагань і т.д. обдумую, що все це заради одного знайти мету у житті. Хтось це знаходить у сім'ї і у необхідності виховання дітей. Хтось у грошах. Хтось у розвагах і випивці, мотивуючи усе словами "в житті треба спробувати все". Хтось у різного роду державницьких ідеологіях. Хтось в релігії. Хтось у всьому цьому. Але якщо вдуматись - все це абсурдне.

Якщо мислити з тої точки зору, що усі люди пішли з якогось невеликого племені, поступово розселившись по землі, то усі спори за українську чи російську мову, за русскій мір немають жодного реального підгрунтя. Усі люди - це один біологічний вид. І різниці між євреєм, українцем, росіянином, чукчею, індіанцем і т.д. практично ніякої, крім того, що в кожного з них є свої абсурдні уявлення про світ, які майже нічого не мають спільного із реальністю. Їх мета лише бажання забезпечити якусь ціль в житті. Найбільш небезпечними  є ідеї імперіалізму, які зараз пропагандуються в тій чи іншій мірі ідеологами русского міру. Вони звичайно не говорять, що хочуть повернути Російську імперію. Але слова на зразок "Росія має прова на території які колись контролювала, звучать дивно і видають істинні їхні бажання". Чому небезпечні - тому що заради примарних ідей посилають людей на смерть за незрозумілі цілі. Хтось може сказати навіщо комуністи воювали в афганістані? Навіщо були всі ці жертви.

Абсурдність питання мови, полягає в тому що немає нічого унікального в жодній мові. Що російська, що українська, що англійська  чи будь-яка мова, всі використовують запозичені слова і всі мають родинні зв'язки з іншими мовами. І зрештою всі мають спільне походження. Суперечки на зразок, яка мова древніша чи правильна - це абсурд. Кожна мова має в собі древні елементи і кожна в певній мірі - це суржик. Можна навести безліч запозичень в українській мові, а можна ще більше навести в російській мові. Хоча б наприклад слово "кирпич" в росіян є тюрським запозичення. А українське цегла,  - є суто слов'янське ("це" - "глина"). Суперечки на рахунок того російська чи українська древніша, також дивні. Оскільки якщо брати літературну мову то вони приблизно в один час зародилися на основі своїх говірок.

Чому я вважаю, що краще жити в Незалежній Україні чим в Росії? Річ у свободі. Як би там не було, а Росія мабуть до кінця своїх днів буде спиратися та орієнтуватись на азіатський, авторитарний стиль життя та намагатиметься по максимуму пригнічувати самовираження людей і ділити людей на вищих та нищих(скажіть, наприклад, руссссссссскому що він та чучка насправді на одному інтелектуальному рівні:) ). Інакше просто це імперське утворення існувати не може. На її побудову стільки крові пішло, що її ніяк не зможуть забути підконтрольні народи.

Україна сприяє більшому самовираженню особистості і це чудово. Власне, поки існують різні держави на землі, іде прогрес і можливість порівняння різних устроїв. Панування суто одного устрою доволі небезпечне. Хоча з точки зору нігілізму то і в цих устроях сенсу немає, люди могли б жити і в первісному суспільстві, без грошей і всіх цих матеріальних благ, без держав і кордонів, спілкуватися жестами, і бути настільки ж щасливими як і зараз.

Власне я дещо відхилився від своєї теми і почав придумувати власну абсурдну ідеологію:). Суть же в тому, що світ існує таким як є, а все інше абсурдне.

На додаток:

 

 

 

 

 

Коментарі

Світ (Всесвіт), це зібрання ідей.
Ідеологія, це також зібрання ідей.
Чим ближче друга до першої, тим досконаліша.
тільки ідеологія об*єднує суспільство: Об'єднуюча ідеологія для народу України.
(На здобуття Нобелівської премії)
"Я бажаю кожному стати капіталістом,мрію,
щоб у кожної людини була належна їй власність"
Маргарет Тетчер.
Людина без власності-раб. Національна ідея сьогодні нічого не варта,якщо в ній відсутнє економічне підгрунтя. Сьогоднішня Європа пишається середнім власником і саме він є гарантом демократії,так як контролює владу. Україні потрібно створити середнього власника за рахунок права на ту долю землі і корисних копалин, які припадають на кожного громадянина України. Якщо ви не володієте тією долею землі і корисних копалин, то нею ж хтось володіє і експлуатує вас. Також потрібно реанімувати ваучери шляхом заміни їх на акції підприємств і повернути заощадження державним майном. Перший крок для втілення запропонованної ідеології -це прийняття Великої Конституції:"Кожен громадянин України має право на довічне володіння тією часткою землі і корисних копалин, які на нього припадають." Цим самим буде реалізована стаття сьогоднішньої Конституції де записано, що земля та її надра належать народу України. Я не пропоную ділити землю і наводити багато нових меж. Колгослні поля залишаться в своїх межах, селяни до своїх паїв припишуть своїх рідних і близких, а право довічного володіння долею землі і корисних колалин буде забезпечене роботою комп'ютера в Державному Земельному банку. Ідеологія забезпечіть суспільний устрій країни між комунізмом і капіталізмом (адже істина посередині) і припинить сварку декількох поколінь відносно соціально-економичного устрою держави. Рівень корупції буде найменьшим у світі. Я покладаю надію, що не тільки українці сприймуть запропоновану ідеологію. І не буде в світі ні диктаторів, ні царів і т.п. Людству потрібно покладати надію не на якогось лідера, що обіцяє щасливе майбутне, а на ідеологію. Запропонована ідеологія в християнському дусі, бо не вступає з ним в протиріччя, не суперечіть національній ідеї і захищає нацменшини. А найголовніше, на мій погляд, при цьому враховується природня суть людини, чого не врахувала ідеологія Маркса (через це і розвалився Радянський Союз). Заодно буде вирішене земельне питання раз і навіки на користь кожного.
Леонід Чухно тел.0955290388. l.tchuhno@yandex.ua
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі