Блоги → Перегляд

День святого Валентина

Четвер, 18:14, 14.02.13

Рейтинг
1 0
Переглядів
2593

0
0

Сьгодні наткнувся на недовольних святом Валентина. При чому критику йому висловлюють як деякі українські націоналісти (проте не так вже їх і багато) так і з боку російських націоналістів, комуністів та релігійних фанатиків. Найбільше все ж критики свято отримує з боку деяких росіян. Аяяяй як же цінності міфічного істинного величного руско-правослано-комуністичного світу:)

Найбільше я так розумію це безубідне свято Валентина завинило тим, що воно із заходу і не православне:) Хоча власне багато з тих хто вітають своїх коханих далеко не релігійні люди.

Противники свята розказують про якусь буржуазність свята, гріховність і т.п.

Можна скзати таким людям - полікуйте психіку. Більшість людей це свято сприймають цілком адекватно і немає нічого поганого в тому, щоб привітати свою кохану дівчину чи дружину із цим святом. Більш того свято Валентина дещо згладжує штучно створені бар'єри між заходом і сходом і показує, що люди то на землі схожі і хочуть одного і того ж. По суті свято стало справді інтернаціональним.

Те що деякі люди в цей день як завжди напиваються і віддаються грязним втіхам, то в цьому не Валентин завенив. А процвітаючий алкоголізм у країні, пропаганда веселого п'яного життя з усіх каналів через фільми того ж русского міра і неприкриту рекламу алкогольних торгових марок. Можна подумати такі люди лише на цей день напиваються.

Не звалюйте на свято низький рівень власної культури. А краще посприяйте, щоб цей світ ставав кращий через пропаганду добрих ідей як то рівність, демократія, гуманність, любов до ближнього і т.п.

 

Тож з Днем святого Валентина всіх тих, хто сприймає його адектватно:)

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі