Блоги → Перегляд

Глобалізація та ідентичність.

Неділя, 13:25, 09.12.12

Рейтинг
7 0
Переглядів
2954

0
0

У 21 столітті глобалізація та ідентичність стають двома головними трендами розвитку суспільства. Явища, які виникли порівняно нещодавно, сьогодні спричиняють значний інтерес у науковців, що зумовило формування ідей про мегасуспільство - світову спільноту, або суспільство майбутнього.

 За словами професора кафедри історії та соціології ЛНУ ім. І.Франко - Черниш Н.Й., людство на зорі третього тисячоліття знаходиться на початку шляху створення єдиної світової системи, де процеси, які відбуваються в одній частині світу, кардинальним чином впливають на весь світ.

 Ключовими сферами суспільного життя, які найбільше піддаються впливу процесам глобалізації є економіка та політика, тоді як культура і досі є виразником "острівця" ідентичного сприйняття націй, народу, своєї держави.

 Глобалізація, на думку Наталі Йосипівни,  не є загрозою чи "планом" Заходу, а об"єктивний процес, до якого потрібно залучатися Україні, щоб не відставати і не прогавити нового у сучасних сферах діяльності людини.

  Джерело: www.civicua.org/news 

Коментарі

ага, щаз
-1

А руцкій мір нє хочєт!!!
-1

А должен?
Процес глобалізації як і науково-технічний прогрес чи еволюцію відмінити не можливо, можна призупинити на якійсь території (побудавати нову берлінську стіну, зробити "залізну завісу", ізолюватися від решти світу відмінити інтернет і мобільний звязок і т.д.)
Mr. Shatushka   16:46
-4

а ви про доктрину "глобального неразвития" не чули?

Якось опинився я на лекції в одного ліберальчика. В кінці лекції почав задавати йому різні запитання, посилаючись на Хантінгтона, Атталі, Стіва Манна і т.д. А він мене і питає: ви комуніст? Логіка в нокауті...

Не будьте подібним йому.
0

Чув про дерективу Д-20 і навіть був іі виконавцем протягом 5 років, а ви про таку знаєте?
Тогда поставьте вопрос по-другому: а по какому пути идёт процесс глобализации ?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі