Вівторок, 21:18, 06.03.12

Рейтинг
9 0
Переглядів
4478

0
0

Лицарство, як явище духовної культури, найбільш цікаве пошуком і віднайденням антипода. Під антиподом мається на увазі: «дама серця», «Ваша половинка», «принцеса», «суджена» і тп, словом – єдина і обрана для нас/Вас самим небом )

В свій час мені пощастило прочитати літературу, яка була необхідною і достатньою для здійснення такого пошуку. Отже дорога лицаря (її ще називали Легендою) складається з таких етапів:

1) здобуття Свободи;

2) здійснення Подвигів і продовження 1);

3) віднайдення Місця (місця життя антипода) та продовження 1) і 2);

4) віднайдення антипода і продовження 1…3);

5) (покищо зупинився на 4).

Отже в свої 24 роки втік з дому (бо вороги чоловіка – домашні його, і лише так здобувається Свобода). Здійснивши скількись-там Подвигів (всього їх має бути рівно стільки, скільки необхідно для викуплення Вашої індивідуальної Вини) віднайшов нарешті те і ту, що шукав..

Вина поділила божественний Дух на Жінку і Чоловіка, і величина цієї Вини розводить їх у просторі. Ваше завдання як Чоловіка – викупити цю Вину Подвигами.

Треба сказати, що Подвигом не вважається добра справа за яку Вам люди заплатили, віддячили у якийсь інший спосіб або яка прославила Ваше ім’я. Творити добрі діла слід тільки інкогніто (таємно) - лише за таких умов добра справа зараховується і допоможе у пошуку.

Кілька слів про Місце (місце життя антипода). Це Місце, де Ваш потяг до подорожей повинен ослабнути, а просторові пошуки набути спокою завершеного явища. Скажу відразу, що Місце (точніше - місцевість) Вам дуже сподобається. Це й буде місцина Вашої найбільшої самореалізації і принесення Вами найбільшої користі усьому живому.

Отже здобувши Свободу і здійснивши необхідну кількість Подвигів мені вдалось в 29 років віднайти Місце, а в 33 її саму – єдину і обрану «половинку», яка виявилась звичайнісінькою жінкою яких ½ людства.

В художніх творах можна знайти «містику» вигадану художником. Але пізнання справжньої містики починається саме після віднайдення антипода. Таке дуже важко вигадати, подумайте самі:

1. Відбитки (дактилоскопічні лінії долоні) її правої руки і моєї співпадають (!) - відрізняється лише самі розміри долоні і пальців. Форма вух також однакова (!). (Цікаво було б ще побачити аналіз ДНК – невже і там будуть якісь контрарності чи збіги, словом – відповідності?)

2. Коли поставив рядом свою і її біографії, то перше, що кинулось в очі – події у нашому житті при хронологічному накладанні явно співпадають, хоча ніколи раніше ми не зустрічались. Всі причини–наслідки стосуються ніби однієї людини, а не двох різних людей, та ще й різної статі, які ще й жили далеко одне від одного. Таке враження, що ми були постійно зв’язані невидимим інформаційно-силовим кабелем.

3. Виявилось, що у її чоловіка прізвище лише на дві літери відрізняється від мого. Він жив і вчився у рідному мені Львові зовсім близько до моєї домівки (через дорогу). Має усі ті самі улюблені зайняття, що і в мене, не п’є, не курить, відразу став моїм добрим другом. Народився він також у неділю. Його день народження співпадає з днем народження моєї матері – 3 грудня. У нього також є старша сестра і він також наймолодший в сім’ї. Іншими словами, антипод знайшла і полюбила якщо не мого 100%-ного «двійника», то максимально наближеного і дуже подібного з усіх досяжних їй чоловіків.

4. Після того, як ми нарешті зустрілись, вона й далі обирала собі знайомих, які були подібними на мене. Ще цікаве спостереження: якщо зустрічав дуже подібних на неї жінок, то й вони на мене дивились з явною цікавістю. Мабуть, тут справа в певних «парах-типажах», тобто в парах «чоловік-жінка» які є типовими.

5. Фактично Ваш антипод є зібранням улюблених рис усіх улюблених осіб протилежної статі, які коли-небудь зустрічались Вам. Тому Ви любите лише тих, які мають щось (якусь рису) від Вашого антипода. Одну з моїх улюблених знайомих, також звали Галиною, народилась вона також 1969-го року (як антипод), родом з села антипода і працювала там само й на тому самому поверсі. Вона мала також доньку (Таню) яка була ровесниця єдиної доньки (Тані) антипода. Крім того вияснилось, що й самі вони були колись найкращими подругами (!).

6. Шукав антипода 9 років (1987…1996 роки, почавши у 24, закінчив у 33) на території шести країн (Україна, РФ, вся Прибалтика, Білорусь, знову Україна), а знайшов у рідній Галичині, на Бойківщині. Ім’я та прізвище антипода – Галина Бойчук (!).

7. Містика, це непізнана математика. Люба наука лише тоді стає наукою, коли залучає до пізнавального процесу математику. Як правило, математичний вислів це рівняння із знаком «=» посередині. Знак «=» («до-РІВНЮє») надає сенс РІВНЯнню, є його обов’язковим атрибутом. Село, де вона жила, де вперше її зустрів має назву РІВНЯ (!).

8. Група крові моя: 2(А) резус «мінус». У неї: 3(Б) резус «плюс». Очі також різних кольорів – у мене сині, у неї коричневі. Отже й тут – цілковиті антиподи! :)

9. Для любителів гороскопів-зодіаків: я – «риба-кіт», вона – «рак-півень» (максимальна контрарність навіть з цього боку викликана можливо тим, що на сьогодні бракує «замкнених» пар не лише в Україні, але й в цілому світі!)

10. Ще дивно: вперше ми почали спілкуватись (зустрілись і почали говорити між собою) у середу 11 вересня 1996 року, тобто в той самий день коли, за свідченням ЦРУ, розпочались приготування до відомого теракту в Нью-Йорку.

11. Є цикли в житті кожної людини, які починають свій відлік з дати її народження. Зрозуміло, що ці цикли колись сходяться на нулю. Спробував знайти, де були мої цикли коли народилась антипод. Виявилось, що фізіологічний і емоційний цикли зійшлись у точку нуля на сьомому році мого життя, у неділю (народився також у неділю). А через 5 днів вона прийшла у цей світ. Народилась у п’ятницю (п’ятниця – антипод неділі, бо в п’ятницю Ісуса було страчено, а у неділю Він воскрес).

Можливо саме сьогодні Ви дізнались про цілий пласт забутої духовної культури яка називається лицарством. Це явище забуте цілком свідомо, забуте задля становлення і успішного функціонування нашої комерційної епохи. Але якщо Ви відкриєте лицарство для себе і в собі – епоха споживацтва рухне і прийде зовсім інша епоха – епоха творення добра.

page13.jpg

Попередні публікації даної теми тут, на politiko:

http://politiko.ua/poll2379

http://politiko.ua/blogpost72692

Коментарі

Нарешті щось концептуальне! І гідне застосування в повсякденній практиці.
+1

А то! )
Хто читав Євангеліє від Філіппа (Наг-Хамадінське), той міг побачити ось такі цікаві думки:
Ми (люди) – породження Духу та відродження Христом в обох (в чоловіку і жінці) -
«74. Благодаря Духу святому мы порождены. Но возрождены мы Христом в обоих. Мы помазаны в Духе. Когда мы родились, мы соединились.»

Ісус прийшов, щоб ми побороли зло нашого розділення -
«78. Если бы женщина не отделилась от мужчины, она бы не умерла вместе с мужчиной. Его отделение было началом смерти. Поэтому пришел Христос, дабы снова исправить разделение, которое произошло вначале, объединить обоих и тем, кто умер в разделении, дать жизнь (и) объединить их.»

Феномени Духу (Віра, Надія, Любов, Софія) які згодом, в пізніших катехізах, втратили Знання (Мудрість чи «Змію» чи Софію) -
«115. Хозяйство мира - из четырех видов, в хранилище их содержат: из воды, земли, воздуха и света. И хозяйство Бога подобно этому из четырех: из веры, надежды, любви и знания. Наша земля - это вера, в которую мы пустили корень, вода - это надежда, которой [мы] питаемся, воздух - это любовь, благодаря [которой] мы растем, а свет - (это] знание, [благодаря] которому мы созреваем.»
Додав ілюстрацію. Такими ми були 30 років тому - майже одномоментне фото..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі