Блоги → Перегляд

Захід організував революції в арабських країнах, щоб позбутися впливу в регіоні

Четвер, 10:39, 16.02.12

Рейтинг
2 0
Переглядів
2755

0
0

В продовження теми "експертів" на цьому сайті. Деякі з них вважають до цього часу, що Захід організував революції в арабських країнах. Мабукть для того, щоб позбутися усіх важливих для нього - Заходу - союзників у Північній Африці та на Близькому  Сході, щоб зруйнувати вибудовану ним систему балансів.

Зайвим підтвердженням правоти "екпертів" з цього сайту (вони ще в інших місцях друкують свої експертні матеріали) є, зокрема, наступне:

************

 

Египетская «Партия свободы и справедливости» - политическая структура исламского движения «Братья-мусульмане» - может пересмотреть мирный договор с Израилем, если США не прекратят свое давление на Каир в связи со скандалом вокруг американских НПО (неправительственных организаций).

Об этом, как передают РИА Новости, сообщили в четверг, 16 февраля, египетские СМИ со ссылкой на заявление председателя партии Мухаммеда Мурси.

«Мы можем пересмотреть основы Кэмп-Дэвидского мирного договора с Израилем, если США и дальше будут шантажировать Египет тем, что не предоставят финансовую помощь в связи с разбирательством о незаконном финансировании НПО», - сказал Мурси.

Председатель исламской партии, имеющей большинство в египетском парламенте, разъяснил, что предоставление американской помощи является составной частью договора о мире с израильтянами, гарантом выполнения которого выступает Вашингтон. Как считает Мурси, «в данном случае угрозы американской администрации об отказе в помощи Египту абсолютно неуместны».

«Об этой помощи речь может идти только в контексте Кэмп-Дэвидского договора», - добавил он, уточнив, что «Партия свободы и справедливости» выступает за продолжение мирных отношений с Израилем, так как это в интересах египтян.

 

http://focus.ua/foreign/219495/

 

 

 

 

 

Коментарі

Всі грандіозні війни, це війни за ЕНЕРГІЮ.
Найбільшу енергію (в Сонячній Системі) має наше Сонце. Його енергія, точніше та її частина, яка потрапляє на планету Земля, в 100000 раз більша за сучасні енергетичні потреби людства.
Сонячна енергія це: вугілля, дрова та інша біомаса/біопаливо, торф, ГЕС, ТЕС, сонячні промені та нагріті ними повітря і вода.

ХХ-му столітті енергетичні потреби людства покривались продуктами геотермії: газом та похідною з нього нафтою. Також значення здобув джерело геотермії - уран, точніше, плутоній (плутоній - продукт "мирного атома").

Наступний етап - повернення до парових машин правцюючих на сонячній енергії. Де такі машини працюватимуть найкраще?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі