Понеділок, 13:30, 21.11.11

Рейтинг
21 0
Переглядів
3792

0
0

В http://politiko.ua/poll2379 задав шановним користувачам сайту Політико.com.ua три запитання:

1. Чи вірите Ви в існування у кожної людини її "половинки" - ідеальної пари, єдиної(-го) і неповторної(-го)?

2. Чи вірите, що такий ідеал можна відшукати?

3. Чи такий ідеал (якщо він є) треба відшукати?

На даний момент проголосувало 41 чоловік:

5 - визнали себе некомпетентними у даному питанні;

13 - сказали «ні» на всі три запитання;

21 - сказали «так», тобто визнали, що свою «половинку» слід шукати бо вона обов’язково є.

Як це робити? Іншими словами - як знайти свою «половинку» і що це дає?

Готовий відповісти на всі Ваші запитання. Всім відвідувачам цього блог-посту від мене тільки «+» )

Продовження метеріалу (+фото) в -

http://politiko.ua/blogpost78747

P.S.Особиста подяка користувачам: Віра Сoлук, Ернесто Ернандес, Эльф ., rus ukr, Dohqx Dhiakp,  ANGEL ., Олександр Равчев, Наталія Тіхонова, Бублик бублик, Володимир Дудка, Ку-клукс Соцнац, Микола Джміль, Катерина Гладкевич та всім іншим хто підтримав цю важливу, корисну і дуже цікаву тему.

Коментарі

У такому віці, коли думають не головою, а голівкою, цим всім не переймаються, а коли (або якщо) працюєш головою, таких питань не виникає, бо люди розумні завжди можуть порозумітися.
+4

Так пане Миколо. Але завжди цікавила ідея яка закладена в людину. Адже погодьтеся - ми не зовсім звірі, є у нас і щось божественне.
+6

Коли в сім'ї кожен робить для неї все, на що здатен, і ніхто не прагне стати "головним", така сім'я проіснує довго та щасливо. Бо це і є прояв відсутності тваринного.
+3

Пане Миколо.
Судженство не є шлюбом (злюбом, браком, тобто - невідповідністю). Це, як кажуть пілоти - "вищий пілотаж" духовного пошуку. Ми ж сьогодні "беремо те, що під рукою", тобто тих і таких, що лЮбі, але не є єдині.

За ідеєю, покладеною в людину, Бог (Дух) творить людей парами. Знайти саме свою пару - мрія лицаря. А лицарство, це практикування християнської науки і аж ніяк не "носіння лат" як це помилково вважають матеріалісти.
+2

Ось як пишуть в Євангеліях древніх християн:
Шукайте і знайдете: «98. Иисус [сказал]: Тот, кто ищет, найдет, [и тот, кто стучит], ему откроют.»
Добродійство лише тоді є дієвим, коли воно безкорисне: «99. [Иисус сказал:] Если у вас есть деньги, не давайте в рост, но дайте... от кого вы не возьмете их.»
Юра+++Вот это тема!!!!
Не знаю,что получиться из ее обсуждения-но она важна для каждого на самом деле-именно для каждого человека!Потому что все хотят быть счастливыми,хотят,чтоб счастливы были их дети.Вечная тема.И незаслуженно заткнутая куда -подальше в нашем ошалевшем мире.
+4

Варю, це тема дуууже актуальна.
Якщо Ви звернули увагу на "Мітки", то там перечислені багато актуальних сьогодні понять. Все це стосується лицарства - майже забутого пласту людської духовної культури.

Оскільки мені сьогодні закинули, що не веду за собою в "щасливе майбутнє", то відразу захотілось відповісти: а куди Ви збираєтесь йти - від себе чи до себе?

Післязавтра викликають в суд.
Швидше всього, справи мої дуже погані - колоніальна адміністрація готує розправу. От і вирішив поділитись віднайденою інформацією поки ще перебуваю на волі.
il n'existe pas   15:47
+5

Не переживайте - это не страшно..суд это нормальное явление на данном этапе для всех..
+4

Олеже. Це у мене вже буде, здається, четвертий суд. А все через маленьку замітку в тижневику ЕКСПРЕС.. А може ще за щось, а може за все - не знаю..
+5
Надо долго искать и пройти тяжёлый путь.. Но личное рассказывать не буду..
+3

Спочатку необхідно отримати максимальну свободу (втік з дому)))
Потім необхідно робити скількись-там подвигів (добрих справ, за які не береш ні грошей ні слави ні чогось іншого подібного - "платити" має лише Вища Справедливість яка дійсно існує)
Знаходиш "місце життя"
Знаходиш "половинку" (коли знайшов, то вирішив називати її не інакше як АНТИПОДом - цілковита моя протилежність, але відбитки правих рук у нас абсолютно ідентичні, біографії сильно пов'язані, наче одної і тої ж людини і багато чого іншого, надзвичайно містичного)
Юрію,
1. Є соціоніка з її соціотипами,
2. Є темпераменти,
3. Є знаки зодіака,
4. Є залежність характеру від того, скільки було дітей у сім’ї,
які саме, хто ти був - старший, иолодший чи те і друге:
Є ще різні речі.
Із комбінації всього цього є цілком конкретні властивості людини
і автоматично є ОПТИМАЛЬНА пара для неї.
Об’єктивно існує.
От якби ще люди були здатні приділяти цій темі
хоч трохи більше уваги, то мабуть уже би знали
щось реально корисне для себе.
Та на жаль люди практично весь час віддають
на власність і статус,
на реально потрібні речі часу, сил, розуму не лишається
+3

О. Стрілець 16:14
Так! Погоджуюсь з Вами на всі 100%!
Але ж Ви розумієте - досить лише одного вар'ята, якогось юродивого і те, що сильні світу сього так добре ховали "під сукно", так гарно всі ми забули - все те вирветься назовні наче світло від наднової зірки - "де всьому кінець, там всьому початок"(с).

Лицарство було остаточно ліквідоване саме тут, в Україні.
Чому тоді йому і не з'явитись саме тут, у нас?

Цікаво, що шукав дев'ять років у шістьох різних країнах (колишнього СССР), а знайшов тут, під носом, у рідній Галичині, в Бойківщині. Звати її - Галина Бойчук.
единственная от бородатого полезная тема за отчетный период..

интересно,шо нам запропонують в плане создания семьи мужчиной и женщиной,наши самые умные,самые логически(по библии) мыслящие христиане ?
+3

Створення сім'ї не є ціллю лицарства.
Ціллю лицарства є пізнання (внутнішнього і зовнішнього світу), творення максимального добра, ефективний захист добра від зла, а також ліквідація зла як звичайнісінької дурості - от і все. )
+5

сразу скажу за ведические понятия о мужчине и женщине и о семье..

изначально душа для начала воплощения в материальном мире поделена на две половины,две равные части,которые при воплощении всегда рождаются одновременно,,ну не точно прямо одновременно,но в пределах одной жизни,штоб обязательно была возможность ВСТРЕТИТСЯ и сойтись для СОЧАСТИЯ,т.е для счастья..в данном случае счастье семейное..

в некоторых жизнях две половинки не могут встретится,потому што одна из половинок "тупит" и никак не желает выполнять "задания" по жизни для духовного роста,штоб соответствовать духовному уровню другой половинки
+6

Ціллю лицарства є пізнання (внутнішнього і зовнішнього світу),

если речь идет о глубинном (близком к полному) познании,то уже нет никакого смысла в "ефективний захист добра від зла, а також ліквідація зла як звичайнісінької дурості - от і все. )"
+2

Якщо у моєму випадку, то аж ніяк не одночасно народились, а зі "зсувом" на більш як 6 років..

"Сімейне щастя", це трохи не то, що шукає лицар. Навпаки, він шукає і знаходить великі біди на свою голову і все це необхідно пройти або покинути..

Щастя також двояке буває.
Є щастя як здійснення "справи життя" (французькою - шедевру), а є просто забуття типу наркотичного - нічого не пам'ятаю, нічого не бачу і не чую, нічого не передбачаю - "сон розуму", нірвана..

Пізнання має бути активним і зі зворотнім зв'язком (якщо говорити за Норбертом Вінером - "батьком кибернетики").
+7

ры царь..это есть воин ставший на путь света..

в слове "щастя" украинською нет такого простого и понятного смысла,как в русском "счастие"..

но зато щастя подибно до санскритского Swastja,или Swastia..

а наркотический угар ничего не имеет общего с сочастием..это больше считается эйфорией.оргазмом и т.д,но это не счастие..

хотя,некоторые сильные наркотики привносят некоторое временное ощущение со-бытийности,и со-частия с вселенскими преобразованиями..
+4

хотя,некоторые сильные наркотики привносят некоторое временное ощущение со-бытийности,и со-частия с вселенскими преобразованиями..
=============
то, звичайно, не моє діло, але краще зав'язуйте.. :)
Спасіння у об’єднанні (судженстві, шлюбі ковчеговому): «71. Когда Ева была в Адаме, не было смерти. После того, как она отделилась [от него], появилась смерть. Если она снова войдет в него и он ее примет, смерти больше не будет.»
Це образно. Але є і чисто математичні чи навіть фізичні тверження.

Высшая Атма

источник вечного Блаженства. Но такое Блаженство не может испытывать Дживатма, или Джива, индивидуальная душа, так как она подчиняется законам Природы. Параматма полностью независима. Она свободна, в то время как Джива несвободна и не может существовать сама по себе. Если мы хотим приобщиться к источнику высшего Блаженства, то нам следует искать именно этот Божественный источник, чтобы слиться с Ним.

Аспект Параматмы очень хорошо описан в Бхагават-гите:

"... Да будет тебе известно, Что Я также Тот, кто знает все тела, пребывая в них ..." (БГ.13.3).

"Везде Ее руки и ноги, Ее глаза, головы и лица, и уши Она имеет повсюду. Таким образом Параматма существует, пронизывая Собой Всё" (БГ.13.14).

"Параматма есть изначальный источник всех чувств, хотя Она сама не имеет чувств. Она не имеет привязанностей, хотя и поддерживает существование всех живых существ. Она выходит за пределы качеств материальной природы, но в то же время повелевает ими" (БГ.13.15).

"... Высшая истина существует внутри всех живых существ и вне их, движущихся и неподвижных ..." (БГ.13.16).

"Хотя Параматма кажется поделённой между всеми живыми существами, Она неделима, Она - одно целое. Она и поддерживает существование каждого живого существа, и также, следует понимать это, поглощает всё и всему дает развитие" (БГ. 13.17).

"... Она - знание, Она - предмет познания, и Она - цель познания. Она обитает в сердце каждого" (БГ. 13.18).
+3

Неймовірно! Читав "Бхагават-гіта" від і до, маю навіть конспект, але пропустив всі ці речення!
Мабуть тому, що у мене на той час (прочитання "БГ") вже була більш сучасна інформація, яка була значно ближчою до мого сприйняття, наприклад:
«Апокрифы древних христиан»
Академия общественных наук при ЦК КПСС
Институт научного атеизма
Москва «Мысль» 1989
ББК86.3 А76
Крім того, під час "Гласності" було достатньо інформації на цю тему..
+6

не ожидал от вас Катерина..

вы шо уже в буддизм подались?
вы ж недавно со мной в споре христианство отстаивали!


Спасіння у об’єднанні

от чего спасение,от смерти?
+3

Серж, буддизм не заперечує християнства, а це таки з християнства:
Мт. 12
Ісус поборює виступи фарисеїв проти чуд Його
25. Але Ісус, знаючи думки їхні, сказав їм: «Усяке царство, якщо поділиться в собі – запустіє. І кожне місто, чи дім, як розділиться в собі – не встоїть…»
+6

вы шо уже в буддизм подались?
А шо, процитировать Бхагават Гиту = податься в буддизм? )
Параматма, она же Верховный Атман. Атман и Джива. Пока Джива была в Атмане - смерти не было.
+2

Бхагават Гіта, то не є вчення Будди)))
Смерті не було поки Єва не народжувала - християнство.
+7

Смерті не було, доки не було життя. ) Дотепно. )
Логіка - звичайно, перевага чоловіків, але формальна логіка - це щось.
Індуїзм навчає нас, що душа страждає від розлуки з Богом. Проте душа має вибір. Джива може повернутися до Атмана і попросити про спасіння. Коли Атман прийме її - вона помандрує до Царства Божого. "Стукайте і відкриють вам, просіть і дано буде". Християнство.

Причому тут Єва і народжуваність?
+2

Існування смерті/народження зумовлене саме вічністю життя.
Серж Диджовский 16:59
Саме ділення на «чоловіче» і «жіноче» є дуже древнім.
У китайців термін і теорія «Інь-Янь» зустрічається вже, принаймні, в третьому столітті до Р.Х. (можливо, ці терміни вічні як саме людство та мають розповсюдження серед усіх можливих високоінтелектуальних двостатевих істот цілого Всесвіту?).

Про «Інь-Янь» згадують найдавніші китайські містики. Правда, їх твори не збереглись. Але збереглась інша література, яка має посилання на «Інь-Янь». Цікаву інформація можна знайти в «Біблії» даоських містиків «Дао Де Дзін» написаної китайським філософом Лао Цзи.

Прочитав у введенню до книги («Дао Дэ Цзин» Лао Цзы), що терміни «Інь» та «Янь» згадують тільки раз у вірші «42» під назвами, відповідно, «Тінь» і «Сонце». Спробував перекласти ці два слова у згаданому вірші, і ось що з цього вийшло:
«42»
Путь породил Одно,
Одно стало Двумя,
Два стало Тремя,
Три – всем остальным.
Бремя всех вещей – это Инь за спиною.
Нежность всех вещей – Янь объятья.
Смешивая-перемешивая
Янь и Инь дыхание,
Мир к равновесью приходит.

Цікавий також і самий перший вірш з «Дао Де Цзін» Лао Цзи:
«1»
Эти два составляют пару, но их имена различны.
Среди всех мириад вещей
Эта пара сокрыта глубже – в самом дальнем углу,
Ключ к основам всего мирозданья.
+5

Путь породил Одно,
Одно стало Двумя,
Два стало Тремя,
Три – всем остальным.


вот это класс кшно,сильные словцы!

интересно,а как вы понимаете -Два стало Тремя,
Три – всем остальным..

шо тут имеется ввиду?
Серж Диджовский 20:59
Два стало Тремя,
Три – всем остальным..

шо тут имеется ввиду?
=============
Щоб зрозуміти, необхідно задіяти Євангелія древніх християн, тобто Апокріфи. Словом - діти родяться, тобто - продовження конкретних людей у Просторі, а після їх смерті ще й у Часі - от і все )
А може ще якийсь сенс у ці слова закладено..

В дозволеному церквою Новому Завіті (з "Рецептів Текстів" 1624 року) знайдете дуже мало:
Мт. 18
18. Істинно кажу вам: те, що ви зв’яжете на землі, те буде зв’язане на небі; і, що розв’яжете на землі, те буде розв’язане на небі.
19. Істинно також кажу вам, що коли двоє з вас погодяться на землі просити про всяке діло, то чого б не попросили, буде їм від Отця Мого Небесного.
20. Бо де двоє або троє зібрались в ім’я Моє, там Я посеред них.
Мт. 19
4. Він сказав їм у відповідь: «Чи не читали ви, що Той, Хто створив споконвіку, створив їх чоловіком і жінкою?»
5. І сказав: «Тому залишить чоловік батька і матір і з’єднається з жінкою своєю, і будуть вони обоє одним тілом.
6. Тому вони вже не двоє, а одне тіло. Отже, що Бог з’єднав, чоловік нехай не розлучає!»

11. Він же відповів їм: «Не всі можуть збагнути сказане слово, але тільки ті, кому дано.

- думаю, що дозволені церковниками Євангелія були цілком свідомо позбавлені прикладного, наукового значення з метою трансформації безцінного релігійного вчення у "опіум для народу". Тому в апокріфах знаходимо значно більше дійсно корисної інформації..
+2

Цікаві, дуже цікаві і корисні також "викопні" Євангелія, тобто ті, що знайдені археологами.
Вони ще не спотворені численими перекладачами і переписуваннями - справжній скарб.
Зрозуміло, що ні Ватікан, ні Афіни не визнають ці Євангелія, адже ці текти можуть буквально реанімувати лицарство.
А лицарство, це найбільша загроза для "духовної" та світської влади.
АstraStar . 23:11
+6
Я ще не голосував!!! Зараз голосну і прочитаю статтю.
+2

Спасибі АстраСтаре за довіру - плюсувати перед прочитанням блог-посту чи коменарів, це найвищий прояв довіри в наших краях)))
Катерина Гладкевич 08:01
Смерті не було, доки не було життя. ) Дотепно. )
Логіка - звичайно, перевага чоловіків, але формальна логіка - це щось.
...Причому тут Єва і народжуваність?
=============
Отець Клімент говорив, точніше, ці слова він приписував саме Ісусу, що Істина зійде не раніше, ніж жінка перестане народжувати (Отто Вейнінгер, "Стать і Характер").
Ще, Ви ж самі навели парафраз із Бхагават Гіти до:
Спасіння у об’єднанні (судженстві, шлюбі ковчеговому): «71. Когда Ева была в Адаме, не было смерти. После того, как она отделилась [от него], появилась смерть. Если она снова войдет в него и он ее примет, смерти больше не будет.»
Отже (жінці):
1. Перестати народжувати.
2. Дочекатись судженого (пару шлюбу ковчегового, свого антипода).
3. Стати чоловіком.
Чоловіку:
1. Знайти пару (суджену "шлюбу ковчегового", антипода).
2. Допомогти їй стати чоловіком.
Це якось химерно, навіть дуже, але так і написано:

«118. Симон Петр сказал им: Пусть Мария уйдет от нас, ибо женщины недостойны жизни. Иисус сказал: Смотрите, я направлю ее, дабы сделать ее мужчиной, чтобы она также стала духом живым, подобным вам, мужчинам. Ибо всякая женщина, которая станет мужчиной, войдет в царствие небесное.» Евангелие от Фомы (Пятое Евангелие)

Все це до болю нагадує слова психолога Отто Вейнінгера, хоча до того часу, як знайшли це Євангеліє (Єгипет, Наг-Хаммаді, 1945 рік) вченого вже не було в живих..
Катерина Гладкевич 08:01
Смерті не було, доки не було життя. ) Дотепно. )
Логіка - звичайно, перевага чоловіків, але формальна логіка - це щось.
=============
Написав: "Смерті не було поки Єва не народжувала - християнство".
Отже причина смерті - народження. А народження, це наслідок смерті. Немає народження, то не буде і смерті. Що тут алогічного? )
А мені імпонує Спіноза:
Обов'язково шукай жінку. Як знайдеш розумну - будеш щасливим, а не знайдеш - станеш філософом...
0

Жінка для чоловіка завжди буде залишатись вічною проблемою допоки він не знайде СВОЮ. Лише так він зможе цю проблему розв'язати.
+5
Це життя - Шлях - назад до Бога. І їх безліч, але люди найчастіше обирають - два. 1 - самому пройти цей шлях, використавши самотність як просвітлення; 2 - знайти собі половинку-однодумця; Людей розсварили вороги, вони почали гризтися між собою, шукати недоліки, та й природності, щирих почуттів давно вже немає. Тому, людині дуже важко обрати свій Шлях. Знайти свою половинку - їй важко, а ставати самітником - страшно. От і все. У висновку - маємо нкевизначеність.
0

Страх від незнань, повірте..
Коли людина знає - страху нема.
Так по всім трьом!
0

Власне.. )
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі