Блоги → Перегляд

Молитися перед тим, як стріляти

Середа, 09:30, 16.11.11

Нажаль, дедалі більше молодих людей мріють знехтувати 109 статтею кримінального кодексу, адже мало є на світі речей, приємніших за насильницьке повалення конституційного ладу. Саме тому ця 109-та стаття передбачає неприємні терміни ув'язнення за всі ці спроби «піднятися з колін», згадати, що «ми створені не для тваринної долі, але для доблесті й щастя», тощо.

Цей рік навів нам сумні приклади здавалося б колись успішних діячів, які ставали на хиткий шлях революції без доброї молитви. Зін ель-Абідин Бен Алі – мужній чоловік, який взяв владу в Тунісі через тихий, але рішучий переворот. Як тільки він набриднув прогресивному людству й шахраюватим баригам місцевого базару, миттєво позбувся влади й ще поталанило, що втік в приживали до саудитів.

Мубарак – бойовий офіцер, який здобув щастя завдяки вбивству попередника, якого він, можливо й не вбивав, але розібрався з його родичами й наближеними, вповні насолодився неодноразовим ґвалтуванням конституційного ладу. Проте, миттєво позбувся всього, варто було прогресивному людству поворушити одним пальцем. Його здав його генштаб, і вже, мабуть, повісили б, якби сам не помер.

Здавалося, гідну відповідь Заходу дасть Каддафі. Справжній революціонер, ексцентрик, після зняття блокади встиг накупляти зброї на 60 мільярдів доларів, тобто мав чим захищатися. Прогресивне людство дмухнуло, і його не стало. Перед смертю зґвалтували держаком від лопати. І це все були справжні революціонери, на відміну від тих, які їх так швидко повалили.

Але є ті, хто уповає не на революцію, а на Бога. Зін ель-Абідина Бен Алі звалила купка представників малого й середнього бізнесу (ми з вами уявляємо їхні «бійцівські якості»), натомість всих потужностей НАТО не вистачає для перемоги над Талібаном.

Глибоко віруючі люди краще стріляють. За два роки американці віддадуть Афганістан Талібану. Для США не становило проблеми вбити Хусейна, натомість вони змушені терпіти Муктаду Ас Садра, який підняв уже три повстання, а його «армія махді» вбила немало американців та їхніх прихильників в Іраку. Те, що не можуть собі дозволити світські революціонери, легко роблять шиїти. Москві більш ніж за 10 років так і не вдалося зламати салафітів Північного Кавказу. Навпаки, войовничий ісламізм розповзається за межі регіону, на Урал і в Казахстан.

Браття, теологією треба цікавитися більше, ніж революцією, зміцнюватися у вірі, і тоді ми зі здивуванням побачимо, як конституційний лад, Москва і безпілотники НАТО самі впадуть нам під ноги. Будуйте свою вогневу позицію у скелі, а не в піску. Я вжив слово «здивування». Бо через здивування ми починаємо вірити й дивного очікуємо від Бога. «Вони дивувалися і славили Його» - такий вираз зустрічається в Євангелії, бо Христос дивував.

Каюся: я недолюблюю використання церковно-слов'янської в богослужінні, бо звичні «слов'янізми» крадуть половину сенсу, саме ту його частину, де філософія є технологія. Слово «таїнство» насправді значить те, що звучить – таємниця. Найважливіша частина богослужіння і віри – таємнича, нез'ясована, раптова. Саме тому, коли нам здається зрозумілим віровчення, коли ми вже не очікуємо несподіванок, не боїмося таємниць, «страшних Христових таїн», ми помиляємося найбільше. Відправа – дуель. Все може статися, і перемога, і поразка.

Коли мистецтво занадто технологізоване, або навпаки, примітивізоване, коли воно не дає здивування від таємниці – воно не мистецтво (з фокусу починається мистецтво, і фокус має в ньому завжди залишатися).

Ми можемо обрати для себе побутове, але найефективніше – щоранку виходити в таємниче життя з готовністю зіткнутися з дивовижним.

Перемога дається тим, хто шукає Бога, а не успіху. Перемога глобалізму над арабськими диктатурами – закономірність. Перемога правовірних над глобалізмом – чудо, отже саме з чудом і варто вибудовувати свої стосунки, чудо покладати в основу революційної теорії. Амінь.

БРАТСТВО 

Коментарі

Троцкист долбаный. Христос явно сказал: «Что говорю вам в темноте, говорите при свете; и что на ухо услышите, проповедуйте на кровлях» (Матфей, 10:27). Т.е. если предположить, что этому повелению сопутствует некое таимое учение для особо избранных, то следует сделать выводы о том, что Христос — лжец, и соответственно — не посланник Божий; либо, если предположить, что всё же — посланник Божий, то и Бог — лжец и потому неотличим от Сатаны.
Коран о том же, что в истинной религии не может быть никакого эзотеризма для неких особо кем-то избранных: «Тайная беседа от сатаны» (сура 58:11). «Кто же нечестивее того, кто скрыл у себя свидетельство Божие?» (сура 2:134).
О том же Будда Гаутама Шакьямуни (563 — 480 г. до н.э): «Я могу умереть счастливо: я не оставил ни одного поучения в закрытой ладони (выделено нами при цитировании). Всё, что вам полезно, я уже дал».
В истинной религиозности нет места какому-либо эзотеризму потому, что совершенным знанием невозможно злоупотребить.
0

Дмитре, Ви просто нічого не зрозуміли. Буває..
Менше ніж за 23 хвилини писали-відправляли комент і читали-оглядали блог-пост - збільшість термін засвоєння матеріалу )
-1

Глибоко віруючі люди краще стріляють.
===
Это да. Потому как надо верить Богу всем и не придётся стрелять. Не может тот, кто верит Богу по совести убивать себе подобного - он найдёт нужное слово - как Христос находил ко всем Слово и оно действовало похлеще бомб
Шановний блогер колись заявив, що Україна може і повинна дати світу те, чого немає ні в кого, тобто містику (якось так). Що скажете на http://politiko.ua/poll2379 ?
Коли мистецтво занадто технологізоване, або навпаки, примітивізоване, коли воно не дає здивування від таємниці – воно не мистецтво (з фокусу починається мистецтво, і фокус має в ньому завжди залишатися).
=============
Фокус, це концентрація, згущення.
Якщо Афганістан, то хіба там суть у релігії?
Релігія там - не більше, ніж один із елементів ТРАДИЦІЇ
Народ іще не розбещений правами людини і потребляцтвом,
народ іще міцно тримається тисячолітніх традицій,
а вони переважно в душі, в пам’яті, а не у вигляді речей.
Речі легко забрати, пошкодити, знищити -
такі дії вмить виводять із ладу розбещеного споживача.
А що ти зробиш із традицією, яка включає і УМІННЯ ?
А нічого не зробиш, це так просто не відбереш.
Отож у США нічого й не вийшло, не змогли забрати.
А тому не вивели афганців із ладу,
ті як жили - так і живуть, американці їм
всього-навсього надокучливо заважають.
За що їх б’ють і будуть бити аж поки не виженуть.
+1

Афганістан (для СССР) мав стати шляхом до "теплих морів".
Турція та Іран навряд чи пустили б СССР в район Термального Екватора, відносини з Китаєм та В'ятнамом також не склались, а от Афганістан здавався тою "диркою" яка б дала змогу московцям посісти "місце під Сонцем".

В США, Канади, ЄС, Японії і взагалі в усіх найбагатших країнах (РФ і її колонії до таких ніколи не входили) є "голуба мрія" - захопити зону Термального Екватора. Чому? Та тому, що сонячної енергії є в 100000 раз більше ніж нам треба. Тому майбутнє світової економіки і фінансової системи - розвиватись саме там, де є безкоштовна енергія та дешева рабсила + відсутність затрат на опалення, довгий день і тд і тп.
Перемога дається тим, хто шукає Бога, а не успіху. Перемога глобалізму над арабськими диктатурами – закономірність. Перемога правовірних над глобалізмом – чудо, отже саме з чудом і варто вибудовувати свої стосунки, чудо покладати в основу революційної теорії. Амінь.
=============
А ось це - класно! Перемога містики над дарвінізмом-ейнштейнізмом - це наше майбутнє. Інакше майбутнього у нас може й не бути..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі