Субота, 06:37, 05.11.11

Лк. 22 зач.; 6, 1-10: ... 9. Тоді Ісус до них промовив: “Питаю вас: Чи годиться в суботу добро чинити, чи зло робити? Спасти життя, чи погубити?” 10. І поглянувши кругом на всіх них, сказав до нього: “Простягни свою руку!” Той зробив так, і його рука стала здоровою.

 

Ісус знає, що політичний бомонд, представлений фаризеями найбільш чипляється до Нього з приводу неналежного - з їх точки зору - виконання суботи, яке до того ж стає - з їх точки зору - розтлінням "маленьких єврейчиків" з оточенння Ісуса. Вони впевнені, що цієї суботи щось станеться, вони зі зловорожим захопленням очікують, щоби воно сталося. Вони зустрічають шабат в очикуванні чергового чуда від ісуса - бо впевнені, що чудо буде! - водночас зустрічають шабат, як ЗАСІБ ЗГУБИ для чудотворця.

 

Політичний бомонд використовує святиню заради згубної інтриги - і хиба що трудно знайти більш профануючий стосунок до святого!

 

Сухорука людина приречена своїм каліцтвом на неможливість виконання заповіді: В поті свого чола будеш їсти свій хліб. Вона не може здобувати хліб своїми руками, вона може тільки простягати руки по милостиню, тобто жити за чийсь рахунок - і в суботу теж!

Для сухорукого злидаря "простягання руки", тобто збирання милостині є намістком праці - але ж навіть у шабат...

 

Ісус досконало радить з приготовленою шабатовою інтригою: він наказує інвалідові робити те, що він і без того буде У ПЕРЕНОСНОМУ СЕНСІ робити в шабат цілий день, доки є люди у Храмі. "Простягни руку!" - і той простягає. І саме в цей момент стається сцілення, яке в одночас означає, що каліка в шабат вже не мусить заробляти собі гроші жебрацтвом - зцілення звільнило сина Ізраїлевого до виконання заповіді освячення шабату і до виконання заповіді заробляти собі на хліб власноруч. Бо Син Чоловічий прийшов не знести суботу, але відкрити суботу, як БРАМУ, ЩО ВЕДЕ ДО ВОСКРЕСІННЯ. Не засіб для злої ворожнечи і використовування святого заради інтиги маніпуляції законом, законодавством і Законодателем.

 

Тепер слово за фарисеями - бо тепер вже справа їх вибору, неминучого вибору, який все на яв виводить.

Коментарі

Кожну суботу я і моя сімя не вживає з іжі та питва абсолютно нічого. Тобто я повністю віддаю цей день духовності а не фізичному.
Що відбувається в моєму організмі в суботу? Організм не отримуючи їжу ззовні, мусить доїдати рештки, які накопилися за тиждень. Це приводить до суботнього прибирання в моєму шлунку, кишках. Ось тоді і відбувається зцілення організму, бо немає тих старих залишків їжі і вони не будуть гнити в мені, тим самим викликаючи гнилий дух та всякі хвороби.
Але це треба взятися і проводити таке чищення пунктуально по суботам а не цитувати Біблію і думати що з цього зцілишся.
Пробуйте.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі