Блоги → Перегляд

Опортуністи

Четвер, 10:22, 06.10.11

Ну не знаю, як так сталося, але доводиться захищати добре ім'я СССР від сучасних соціалістів.

То вони стверджують, що в СССР соціалізму як такого не було. І Марксенгельс їм не авторитет.

І ось, намаєш - нові інсинуації. Стверджують, що СССР був неповноцінною країною.

"Где Саакашвили нащел в СССР межнациональное и межрелигиозное противостояние?" 

Серйозно запитують, без усмішки.

Десяток-другий років війни з басмачами, це класова війна? Та у них, в Азії класів не було. Клани, роди - так. А класи? До десятка баранів - трудящий, після десятка + верблюд - експлуататор?

 Депортація за етнічною ознакою всіх - від немовлят до старих - загострення класової боротьби? Поволзькі німці, кримські татари, чеченці ... - всі суть буржуа і феодали?

Війна з повстанцями Західній Україні та Прибалтиці - класовий конфлікт?

Як класифікувати поголовну заборону фінам називатися фінами, ліквідацію Карело-Фінської республіки?

Ліквідація УАПЦ з фізичним знищенням священників - що це?

Ліквідація УГКЦ зі знищенням та  висилкою священників в табори.

 Совєцькі концтабори, забиті протестантами - цілими сім'ями - не міжрелігійне протистояння?

Не забувайте, що в 1988-1991 році СССР ще існував. Баку, Карабах, Вільнюс - події відбувались в СССР.

Мало того, що Маркса не читають, ще й короткого курсу історії ВКПБ не знають.

Стидно, таваріщі.

Коментарі

вот парадокс ,да?по одиночке перебьют чы перекупят как рабсилу нато и жидомасоны,а в обьединении - снова может быть совок со всеми вытекающими..

ну вот безвыходная ситуа,правда?
+9

Дайте спочатку собі відповідь на питання: Чого найбільша синагога та Єврейський банк (!!!) будуються в Дніпропетровську, а не в Луцьку? Чого Харків, а не Тернопіль так стрімко перетворюється в Нью-Шанхай? Мже з самоповаги починати треба? Вона справа не матеріальна, але, бачте, матеріалізується.
-2

нечего ответить на эти упреки..так вот,мдэ..получилось...мы буем шото пытатся,а вы постарайтесь штоб у вас в городах такого не допускать
+6

Василь Wasyl 10:36++++!
А вот тут Вы в точку.
+1

немає коли. Треба не допустити українізації. А все інше прийде саме. Головне - інтернаціоналізм (бажано собі на шкоду) та толерантність. Чим більше тобі доводять що ти лайно - тим міцніша любов. Отакі засади.
+2

Василь Wasyl 10:36 +5
Украинизацию совецка власть провела успешно. памятников Шевченко понаставила на столетия вперёд.
Теперь можно и строительством Меноры и Свободы заняца)))П
так бы и сказал Василь, шо ты из басмачей)))
-1

Восток-дело тонкое))))))
+5

Я не комплексую, як деякі, з приводу угрофінських і татарських кровєй. Шо є то є.
-2

Еслиб я был Василь, я б имел трёх жён
И тройной красотой был бы окружён

Первая жинка та- пани Фарион
А вторая пани Сех, я в неё влюблён.

На а третья жена Верочка Солук,
А все вместе они-бендеровский каблук
))
+7

Мало одної тещі?
-1

А тёщя в схроне, тёща в схроне..
А тёща в схроне ждёт рассвета...)))
+1
Давайте відділимо котлети від мух. Класову боротьбу від конкретних, її форм, і речей, які до класової боротьби дійсно не мають відношення.

Боротьба с басмачами - класова. Класи в Середній Азії існували. Були феодали та духовенство, яким належала земля, з іншого боку декхані яким не належало нічого. Боротьба селян за землю це класова боротьба, чи національна?

Боротьба з духовенством - класова. Духовенство виникло, як інтелігенція класу феодалів і після того як домінуючим класом стала буржуазія, духовенство стало частиною буружазної інтелігенці. Реформація - це саме процес переходу духовенства з позицій обслуговування феодалів, на позиціх обслуговування буржуазії.

Війна з прибалтійськими повстанцями - класова, реформи у незалежній Прибалтиці створили великий прошарок сільскої буржуазії, яка і вела боротьбу.

Щодо українських повстанців, то серед них була і буржуазна фракція, і "ліва" фракція. Тобто з одного боку боротьба українських повстанців була боротьбую буржуазії за збереження своєї влади, з іншого боку це була боротьба селянства проти радянської "нової буржуазії" - і та і інша боротьба класова.
Rostislav Kazkar   10:47
+1

До речі "релігійна" боротьба в сучасній Україні теж класова. Одна велика християнська церква (здогадайтесь яка ;-) ) захищає інтереси великої буржуазії. А всі інші решта християнських церков, бореться проти неї захищаючи при цьому інтереси дрібної та середньої буржуазії.
+4

Нє, Лейба Бронштейн - младєнєц, порівняно з Вами. Класи, за класикми (каламбур) відрізняються відношенням до засобів виробництва. Має - експлуататор. Не має - пролетарій. Так от, священник - пролетарій. Бо кадило, то не його приватна власність, а громади.
+4

Видавати національно-визвольні війни, як класові - такій категоричності і Лєнін позаздрить. Метою повстанців були національні держави. А їх устрій відходив на другий план.
-2

наднация(славяне)-национальность(укр,рус,литв,пол)-поднациональные обьед(классы-дух,бурж(управл),труд,крес)-подклассовые обьед(демокр,комунист,соц,либ,консер)

помоему такая цепочка реальна..если негаразды в подклассовых и поднациональных обьединениях(не те занимают места,и соотв развал и разруха с грабежом,т.е. нарушается правильность цепочки),то слабеет верхняя иерархия-национальное единство,а если нарушается и слабеет нацединство,то слабеет и наднация-славяне=европеоиды..в европе также срач,но он сокрыт и мы видим только доблестный европорядок..
Rostislav Kazkar   11:02
0

Кадило не є засобом виробництва. Коли класики говрять про виробництво вони говрять про МАТЕРІАЛЬНЕ виробництво. Тобто і засоби виробництва, це засоби МАТЕРІАЛЬНОГО виробництва.

Нематеріальні "духовні" блага виробляє "інтеллігенція". Але вона не окремий клас, а прошарок якогось класу, нематеріальні потреби якого задовольняя. Утворюється інтеллігенція, коли якийсь клас усвідомлює свої нематеріальні потреби, тоді він "виробляє" свою інтеллігенцію.

Щодо священників. То ця соціальна група була інтелігенцією класу феодалів, з часів зв"язки вождь-шаман. Потім стала інтелігенцією класа буружазії. Іноді - селянськи рухи у середньовічній Європі чи "теологія звільненя", частина священників становилась на бік селянства і пролетаріату. Але це було дуже рідко. Виключення, яке підтверджує правило.
Rostislav Kazkar   11:13
0

"... і Ленін позаздрить" - так це саме його позиція. Саме він на відміну від німецьких товаришів, чи наприклад анархістів вважав національно-визвольну боротьбу прогресивним явищем, тому що у її ході буржуазія робить буржуазно-демократичну революцію і ліквідує залишки феодалізму, проводить земельну реформу, створючи умови для формування пролетаріату. Правда він ще вважав, що коли буржуазія слабка, а пролетаріат та селянство сильніші вони можуть пійти далі, відсторонити буржуазію від влади і самі завершити буружазно-демократичні перетворення.
ANGEL .   11:56
-2

Ростислав, плюс.
+3

Ростиславе. Ви знаєте багато слів. Але розуміння їх сенсу не бачу. Феодальна інтелігенція. Опупєть.
Rostislav Kazkar   13:05
-1

"...Самая типичная из подобных категорий интеллигенции — духовенство, монополи­зировавшее на протяжении длительного времени (в течение целой исторической эпохи, одной из наиболее характерных черт которой и являлась такая монополия) важнейшие области общественной жизни: религиозную идеологию, то есть философию и науку этой эпохи, вместе со школой, образованием, моралью, правосудием, благотворительными и медицинскими учреждениями и т. д. Духо­венство может рассматриваться как категория интеллигенции, органически связанная с землевладельческой аристократией: оно было юридически приравнено к аристократии, разделяло с ней право на феодальную земельную собственность и пользовалось привилегиями, которые государство предоставляло землевладель­цам."

Антонио Грамши "Возникновение интеллиегнции" http://avtonom.org/old/lib/theory/gramshi_ttetradi.html?q=lib/theory/gramshi_ttetradi.html

Просвещайтесь )))
+3

Особливо в СССР. І власність, і привілеї. Феодали, не заперечую, були. Але користались послугами конфесії, що називалась КПРС.
Rostislav Kazkar   13:19
0

Рекомендую прочитати увесь текст Грамші) Там ще написано, що слої інтелігенції які сформовані у попередні епохи, залишаются в наступних епохах, хоча не мають вже свого "патрона" та шукають нового. А взагалі ви праві, у радяньскіх "нової буржуазії", та "нових феодалів"була своя інтелігенція для обслуговування їх інтересів. Після демомонтажу радяньскої системы вона швидко зоорєєнтувалась в кон"юктурі і запропонувала вже справжній буржуазії свої послуги в якості "націоналістів", "панславістів", "демократів" та "лібералів", а тут і духовенство підтягнулось на роздачу плюшок.
+3

Грамші, бачу, товаріщ освічений, ази засвоїв міцно. Що інтелігенція - пролетаріат, усім зрозуміло. А класифікувати пролетаріат за видами занять - роботи багато. А сенс? Для світової революції - мізерний.
Rostislav Kazkar   14:22
0

Ви вирышили посперичатись з одним з найвпливовіших европейских філософів ХХ ст.?)))

З "професійної" інтелігенції до пролетаріату можна з великою натяжкої віднести хіба що ІТРів. Ще раз пролетаріат зайнятий ЛИШЕ у МАТЕРІАЛЬНОМУ виробництві. І саме цей пролетаріат класифікуєтся на промисловий, сільский т.т.інш. А те що комусь хочеться довести, що він теж нібито пролетаріат, то його проблеми. Ніхто йому не заважає бросити офіс і піти працювати на завод чи в майстерню.
+2

Соромно мені за Вас. К пролетариям относятся не только те, кто является рабочими заводов и фабрик (индустриальный пролетариат по Л. Троцкому), но и «пролетарии умственного труда», в том числе работники нематериального производства, то есть и те лица, вынужденные жить своим трудом, которые «только тогда и могут существовать, когда находят работу».
Rostislav Kazkar   15:45
-1

Я це теж тільки, що прочитав у Вікі) І теж був здивований.) Там нижче є посилання де написано, що пролетаріат зайнятий саме у МАТЕРІАЛЬНОМУ виробництві.

Термін "пролетарий умственного труда", якщо не помиляюсь з"явився у раннііх 20х, для позначеняя радяньских службовців, які з часом стали сорціальною базою для створення радяньскої "нової буржуазії". Тобто ми можемо говорити про спробу "примазатись" до пролетаріату.
+2

Rostislav Kazkar 11:13
...Ленін... вважав національно-визвольну боротьбу прогресивним явищем...
=============
то чого ОУН та УПА є Вашим ідеологічним ворогом?
Rostislav Kazkar   16:09
0

Юрій. Я за своє перебування на політико хоч раз пригадував про ОУН-УПА, що ви так категорично пишите? Якщо ви уважно прочитаєте цей тред. Ви побачите, що не відкідаю, що у в УПА було "ліво-демократичне" крило і боротьбу цього крила можна вважати відносно прогресивною з ленінської точки зору. Але й в УПА буле й "праве" крило, а сама ОУН спочатку була саме правою організацією і домінували в УПА саме праві. А що головне, що 99% сьогоднішніх упа-фанів це "праві". Але якщо людина за поглядами буде "ліва", то мені її симпатія до УПА не стане заважати поважати таку людину і вважати потенціним союзником.
+2

Rostislav Kazkar 10:44
Ростиславе, ну про які класи мова? У Середній Азії більшовики завойовували території, так само, як, з часом, у фінській війні, а потім, пліч-о-пліч з Гітлером, Західну Буковину, Галичину, Прибалтику... "Класова солідарність" спонукала ЦК КПРС воювати в Кореї у 1951 році, напасти на Угорщину в 1956, та Чехословаччину - в 1968, здійснити заколот в Афганістані, що перетворилася у довгорічну війну.

Якщо ще й досі, за наявності купи документів, деякі дурні вірять, що В. Ульянов не працював диверсантом на гроші країни, яка воювала з його Батьківщиною, не здійснював заколот (як називали події жовтня самі комуняки кілька років по тому) на користь ворога, не вважав народ за бидло та лайно, то звичайно, можна патякати про класи та світле майбутнє.
Смешали,потрясли-вот Вам коктейль-пейте и не жужжите...
Карабах-межнациональный конфликт,Вильнюс-нет.
Религиозные конфессии подвергались гонениям-все без исключения.От умеренных-до жестких.
В случае с Саакашвили-возмущение людей понятно.Во первых,Грузия православная-потому сами судите какие гонения они могли на себе ощущать.Во-вторых,уж Грузия как ни одна другая республика, имела особые права-от освобождения от налогов при Сталине на 40 лет до негласного сохранения частой предпринимательской деятельности до конца СССР. Как раз либерализация импорта и закон о кооперативах-подорвали Грузинскую монополию на рынках СССР.
+6

Религиозные конфессии подвергались гонениям-все без исключения.От умеренных-до жестких.
Во первых,Грузия православная-потому сами судите какие гонения они могли на себе ощущать

Варваро, я Вас восхіщаюсь.
+2

К чему бы это...
+4

Нууу...
+1

Варя велика фантазерка, навіть соціалісти можуть позаздрити )))
+1

Варвара Щекина 11:08
"Религиозные конфессии подвергались гонениям-все без исключения.От умеренных-до жестких" - ДУ-У-УЖЕ ЦІКАВО!
Церкви Русскай Праваславнай Церкві за СРСР БУЛИ, а церков греко-католицьких чи автокефальних - НІ!
Варваро, Ви навіщо рівняєте високовольтного стовпа з морквиною?!
Василь, а шо означает само слово "пролетарий" в русском языке??))
Есть мнение, шо это от корня лет-летать-пролетать)))
Т.е. вечно пролетающий мимо кассы(словарь Ожегова, стр. 585, 7 стр. сверху)
+4

Прлетарій, то той, кого соціалісти весь час надувають і він літає, як надувна кулька.
+3

Русский язык мы портим. Зачем говорить пролетариат, если можно сказать бомж, нищий, оборванец?
+1

всем плюсы..насмешили..
Панове, а все тому, що ви свідомо ігноруєте науковий підхід до суспільства.
Тому й тішитеся казками.
Саакашвили- невротик,жуюший галстуки, на него обижаться-грех.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі