Блоги → Перегляд

Хакери атакували офіційний сайт Київського Патріархату

Понеділок, 19:22, 03.10.11

Рейтинг
13 0
Переглядів
2311

0
0

Приблизно об 11 годині 3 жовтня 2011 р. офіційний сайт УПЦ Київського Патріархату «Церква.info» став недоступним для користувачів – повідомляє прес-центр Київської патріархії. Замість сторінок сайту можна бачити лише службове повідомлення серверу провайдера.

«Провайдер закрив доступ до сайту та надіслав повідомлення з поясненням причини: сайт було зламано, – повідомив у коментарі для РІСУ голова Інформаційного управління єпископ Євстратій (Зоря). – Відповідно до регламенту провайдера для підтримання безпеки користувачів у разі виявлення спроби шкідницького доступу до сайту він блокується. Тобто ми маємо справу з цілеспрямованою атакою і це підтверджується провайдером. Це не DDoS-атака, це саме спроба зламу».

Владика Євстратій повідомив, що зараз здійснюються заходи для відновлення нормальної роботи сайту.

Коментуючи можливі причини хакерського нападу на сайт, речник Київського Патріархату припустив, що це пов’язано з критичними публікаціями щодо діяльності Московського Патріарха Кирила. «Сайт перестав працювати після того, як було опубліковано статтю С. Сидоренка «Сигнал для Патріарха Кирила», і цю публікацію було передруковано на РІСУ. Можливо це лише збіг. Але якщо міркувати за принципом «кому вигідно?», то можна припустити, що поява критичної статті на фоні роздратування з приводу не зовсім вдалого візиту на Буковину могла наших опонентів спонукати до хакерської атаки»,  –  відзначив єпископ Євстратій.

Владика також нагадав, що раніше вже застосовувалися заходи для блокування чи знищення неугодних Московській Патріархії сайтів. «Згадаймо, що під час роботи Помісного собору РПЦ та виборів Патріарха Кирила не працював сайт «Портал-Credo.ru». Не здивуюся, якщо атака на наш сайт була здійснена тими ж силами», – сказав єпископ Євстратій.

Джерело

Коментарі

На жаль, антиукраїнці працюють координовано і комплексно.
А придуркуваті укрпатріоти тільки безграмотно базікіють та гризуться між собою за вождівство.
+2

Прикро, але факт...
+2

Причем антиукраинцам всё равно на каком языке говорить, когда надо дело делать или атаковать...их этому научили еще во времена сталина...
+1

Сергію, більшості українців однаково на якій мові розмовляє співрозмовник, оскільки для них визначальним є не мова, а особистість і її ментальні характеристики. Та на жаль сьогодні ці українці не у владі, зрештою в політиці їх теж немає.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі