Блоги → Перегляд

Інавгураційна промова Віталія Портникова у Львові

Вівторок, 23:38, 27.09.11

Рейтинг
18 1
Переглядів
2662

0
0

Коментарі

http://youtu.be/NivlA8OufZI
загалом, непогано, проте головна сентенція щодо поваги "злодійників" доволі суперечлива, оскільки завжди лишається запитання: чи властиве таким людям узагалі почуття поваги? та й чи варто витрачати своє життя на здобуття сумнівної поваги від них, доводячи їхню ницисть... тож, радше, треба акцентуватися на самоповазі, що грунтується на цінностях, вихованих, набутих - вже притаманних конкретній людині, конкретному журналісту, та старатися не наступати на горло своєї пісні - ламати себе на догоду ситуації... тим сами, втрачаючи самоповагу - гідність.
зрадників,шептунів ,підлабузників жодна влада не поважає,але лишень якісно використовує. У Портнікова 100%-ве відчуття істини. Він гарно сказав про релігію і журналістику.Не буду цей момент переповідати:))...Але саме 100%-ве відчуття і 100%-ва підтрика зі сторони народу на всіх рейтингових передачах і опитуваннях :)) дає підстави стверджувати ,що саме по цих Законах Божих і живе і думає і говорить Портніков. В жодних інщих оглядачах,журналістах ,наразі, таких регалій не замічено:))... Отже ,прогинаються під прокрустове ложе.
0

У Портнікова 100%-ве відчуття істини
Не бывает такого Наталка. Это у вас девичий фанатизм))
+4

Наталка Українка 10:32
Наталко, я висловився про роздуми Портнікова, які Ви запропонували нашій увазі... а не про нього особисто) влада і народ - абстрактні поняття, конкретним є людина. а 100-відсоткова підтримка говорить саме про 100-відсоткове відчуття, наприклад, аудиторії) Іісуса, Мир Йому, підтримували одиниці, проте це зовсім не означало, що Він думав і говорив не по Законам Божим...
Интересно,какое будущее ждет Виталия. И что он сам об этом думает. я не нашла его биографию.Наталя,не подскажете. Ведь он отличается от многих своих собратьев.Он всегда интересно и четко высказывает свои мысли.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі