Блоги → Перегляд

❗️⚡️ЗЕЛЕНСЬКИЙ та ДУДА у Раді! Історичне ОБʼЄДНАННЯ З ПОЛЬЩЕЮ з єдиним кордоном – заява / Україна 24

Вівторок, 09:56, 24.05.22

Рейтинг
4 0
Переглядів
508

0
0

Не знаю що наш жидик викомбінував але якщо це вийде на добре і  підлу обригану противну огидну зашмаркану підлу Росію це ослабить , то може це і добре.

Росія ворог відкритий і нахабний, так напасти а ще і обіцяти що це для нашого добра.

Я не знаю ще що це конкретно би значило, може ми вскочимо до НАТО таким способом?

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=umbpP0_AYUc&ab_channel=%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B024 

Президент Володимир Зеленський анонсував внесення до Верховної Ради спеціального законопроекту, який розширить права громадян Польщі в Україні і надасть їм особливий статус. Про це стало відомо під час виступу Президента Польщі Анджея Дуди в українському парламенті сьогодні, 22 травня. 


Деталі законопроекту поки невідомі, проте Володимир Зеленський зазначив, що новий закон буде "дзеркальним" до польського, що надав українським біженцям майже рівні права наряду з громадянами Польщі. Також обидва президенти заявили про намір підписати двосторонню угоду, що полегшить перетин польсько-українського кордону.


"​​Ми рідні. І між нами немає бути кордонів чи барʼєрів. Український і польський народи ментально вони давно не розділяють. Тож, ми дійшли згоди найближчим часом втілити це і у відповідній двосторонній угоді. Спершу щодо спільного прикордонно-митного контролю, а згодом і єдиного умовного кордону, коли Україна буде членом Європейського Союзу. ​І я впевнений, що усі необхідні рішення спочатку для статусу кандидата для України, а потім і для повноправного членства неодмінно будуть ухвалені. Зокрема, завдяки багатолітньому захисту Польщею українських інтересів на європейському континенті", - заявив Володимир Зеленський. Президент також подякував польським містам за допомогу і присвоїв польському Жешуву звання "Міста-рятівника".


Зі свого боку Анджей Дуда зазначив: "Історичний момент наново формує наші відносини… Зараз настав час для нового польсько-українського договору про добросусідство - який врахує все те, що ми побудували у наших відносинах за останні місяці. Нинішня війна показала також, що між нашими країнами - не найкраща мережа доріг. Час надолужити це запізнення, польсько-український кордон має об’єднувати, а не роз’єднувати, це має бути наша велика мета". В цьому контексті польський президент також закликав організувати швидкісне залізничне сполучення між Києвом і Варшавою.

Коментарі

mart mart 10:01
0
прошу знайти що це би мало значити для нас і тут написати, москалів прошу не турбувати бо доведеться крити вас матом , вашим і нашим.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.