Четвер, 19:51, 20.01.22

Рейтинг
15 0
Переглядів
845

0
0

На екваторі невмілого, а подекуди, зрадницького правління режиму Зеленського та псевдо партії «Слуга народу» Україна увійшла в зону турбулентності – війна триває і загрожує перерости у більш криваву. Боротьбу із коронавірусом влада програла, занепадають цілі галузі господарства, ростуть ціни, тарифи, гривня знецінюється. Олігархи з пулу Зеленського ведуть економіку на дно дефолту. На фоні цього армагедону, слуги розвернули країну на рейки проросійського режиму Януковича – переслідується опозиція, патріоти, ветерани та волонтери, інформаційний простір русифікується, як за часи Валуєвського циркуляру чи Емського указу.

На цьому тлі появу патріотичної організації сприймаєш, як порятунок. А прояв активності громадян, які, здається, за 2,5 роки епохи какая_разніца позасинали, дає надію на прокидання всього українського суспільства.

В наш час партії та громадські організації створюються не із підпілля дисидентського руху чи на урочистих партійних з’їздах, а, як виявилось, в інтернет мережі, патріотичних спільнотах інформаційного спротиву. Одна з таких організацій народилась в українських тенетах Твіттеру, вже організаційно оформилась та зареєстрована в Мінюсті. Про напрямки організації, її мету та шляхи я розмовляю з головою ГО "Об’єднання "Наш Рух" паном Зіновієм Гузаром*:

- Пане Зіновію, "Наш Рух" вийшов із соціальної мережі. Чи нема побоювань, що організація залишиться в певних рамках і не вийде на рівень, який ви ставите за мету?

- А який наш рівень? Наша мета "лупати сю скалу, бо нам призначено сесю скалу розбить...". Є антиукраїнська, зрадницька, корумпована і некомпетентна влада Зеленського та слуг і вона повинна піти в 95 квартал, звідки і прийшла. Безумовно відповівши згідно чинного законодавства, за всі свої проступки.
І є патріоти, яки можуть і хочуть цю скалу лупати.

6889946_original.jpg

- Бажання та цілі у вас патріотичні, але як з їхнім втіленням, але ж на все потрібні гроші?

- Головний наш капітал – люди. Кадри вирішують, якщо не все, то багато. Можна з купою грошей втратити все і, навпаки, із патріотами, досвідченими спеціалістами, активними громадянами здобути перемогу. Гроші не найголовніше.
Для активної діяльності нам потрібна, передовсім, правда про дії і бездіяльність ЗЕвлади, яку нам найпростіше доносити до людей через соціальні мережі, листівки, відеоролики. Ми ж не олігархи, своїх телеканалів не маємо.

- Я так розумію, "Наш Рух" - організація не лідерського толку?

- Ні, не лідерського. Ініціативна група, яка спілкувалась в мережах, а потім зустрічалась на наших самітах, самоорганізувалась і запропонувала мені стати головою. Чесно кажучи, не зразу погодився. Потім подивився на людей, їх запал, ми багато спілкувалися і обговорювали наші бачення ситуації в країні, і подумав, а чому б і ні?
Попрацюємо, я даю поради і, може, з часом відійду, є багато гідних людей, щоб очолити наш рух.
Ми приймаємо рішення громадою. Через дискусії, запеклі спори, але істина народжується спільними зусиллями.

- За ідеологічним світоглядом ви хто? Праві, ліві чи, може, анархісти?

- Передусім – ми патріоти України. Ми займаємо чітку правоцентристську позицію. На жаль, останніми роками права ідеологія спотворена деякими партіями та організаціями, які насправді сповідують лівацькі ідеї і за своїми діями приносять більше шкоди державі ніж користі.
Ми за приватну власність, законність, свободу та права особистості, соборність держави, демократію. У нас державницьке ставлення до подій у країні та за її межами.

- У нас багато патріотичних організацій та партій. Чим "Наш Рух" відрізняється від решти?

- Прозорістю, відкритістю, у нас нема бюрократії. Україна – понад усе! Робимо разом, гуртом йдемо до перемоги. Це наші принципи.
Членом нашої організації можуть стати лише патріоти, з різними фахом, освітою та за віком. У нас нема кумівства та перепон для нових ідей, їх втілення. Нема зневажливого ставлення щодо нових членів, ми поважаємо особистості.

- Мені відомо, що серед членів ГО багато т. зв. порохоботів. Чи не нашкодить це партії та організаціям Петра Порошенка?

- Гадаю, навпаки, такі об’єднання патріотів сприятимуть відновленню української, проєвропейської влади. В нашому русі точно зібралися прибічники курсу "Євросолідарності" і Петра Порошенка. Люди, які мають своє бачення розвитку подій і методів досягнення успіхів. Час покаже, як нам спільно діяти, не заважати, а допомагати один одному. Тільки разом ми прийдемо до перемоги.

- Чи означатиме це, що ви більше не з ким з політиків чи партій не співпрацюватиме?

- Звичайно ж ні. "Наш Рух" відкритий для спільних дій з політиками, які сповідують патріотизм, якщо їх дії не суперечать нашому статуту і меті. Якщо політики поділяють євроатлантичні прагнення зовнішнього вектору, намагаються наповнити українським змістом нашу Україну, то чому ми повинні від них відгороджуватись? Навпаки, разом із побратимами ми сила.

- Робота "Нашого Руху" - це, передусім, інформаційний фронт. Чи означатиме це, що ви не виходитиме на мітинги, пікетування, інші громадські заходи?

- Ви ці заходи і назвали в питанні :-) Ми не стоятимемо осторонь, коли держава потерпає від російської агресії та невігласів у владі, будемо брати участь у мітингах, пікетуваннях, будь-яких громадських заходах. Виходили, виходимо і будемо виходити. Якщо не ми, то хто?
Але головна наша діяльність – інформаційна. "Спочатку було слово". Інформація в 21 столітті – одна з головних гармат в обороні та наступі.

- Як "Об’єднання" планує себе рекламувати? Адже, без серйозної медіа підтримки, ви приречені залишатись в тіні олігархічних монстрів…

- Щодо коштів, ми лише зареєструвались, працюємо на власні гроші (членські та добровільні внески), далі побачимо. Ми, як казав один преЗЕдент, нікому нічого не винні, повністю незалежні і самодостатні.
Соціальні мережі на сьогоднішній день є потужною рекламою. Окрім того, маємо цікаві задумки, ми ж лише починаємо свою спільну роботу. Трошки пізніше дізнаєтесь і про наші сторінки в мережах, сайти, медіа, ЗМІ. Є пропозиція реанімувати незалежний суспільно-політичний тижневик, який задавили в часи режиму Януковича.

- Якщо провести паралелі між Народним Рухом (з якого Ви починали) і сьогоднішнім Нашим Рухом, то що би Ви виділили найпершим? В чому схожість рухів та чи є розбіжності?

- Спільне з Народним Рухом... хм. По-перше, це наші спільні з НРУ цінності, передусім Незалежна Демократична, Успішна Україна, ну і звичайно Армія, Мова, Віра. І наша поширеність по всій Україні. Різниця одна, але вона виникла через різність часу: тоді робота йшла, в основному, на вулицях, тепер в соціальних мережах. Тоді ми добивались Незалежності держави, сьогодні нашу Незалежність ми відстоюємо.

- 17 січня в країну повернувся Петро Порошенко. Активісти "Об’єднання "Наш Рух" зустрічали 5-го президента України. Ваша думка щодо справ проти нього? Чим має закінчитись переслідування опозиційного лідера?

- Звичайно, ми не могли стояти осторонь події – повернення лідера опозиції, на якого сьогодні йде шалений тиск, політичні переслідування і необґрунтовані звинувачення. Наші люди були 17-го і в Жулянах, і під Печерським судом, активісти були готові приїхати навіть до Львівського аеропорту і на Одеське летовище. Ми і вчора, 19 січня на Водохреща, під судом підтримували лідера опозиції.

6889634_original.jpg

Справа номер надцять надцята проти 5-го президента шита не тільки білими нитками, вона виссана з кремлівського пальця. Кого режим звинувачує в зраді? Того, хто в перші дні війни за власні кошти модернізував систему ППО над столицею, який стоїть поперек горла Путіну і всім проросійським посіпакам в державі? Той, хто об’єднав антирашистську коаліцію Заходу, відмовився від купівлі російських енергоносіїв, вивів Українську армію на передові рубежі, стимулював перенаправлення вектору торгівлі з СНД на ринок Європи і світу, добився для громадян безвізу з ЄС?
Чим закінчиться? Ну, за владу ми казати не можемо, у них сім п’ятниць на тижні і всі незаконні. А Порошенко захистить свою честь і відстоїть правоту, яке б 100% своє для Зеленського відомство не фальшувало би справу. Сподіваємось на більш рішучі кроки партнерів України з Європи та США, які не залишать без уваги свавілля цієї влади та переслідування опозиції. Порошенко переможе. Як переможе правда і Україна. П’ятий стане сьомим!

- Дякую за щирі відповіді! Сподіваюсь, це лише початок нашої розмови. Бажаю "Об’єднанню "Наш Рух" мудрості та творчої наснаги! І слава Україні!

- Героям слава!

(бесіду вів О. Леусенко)

//////////

Післямова на події 17- 19 січня і судилище над П. Порошенком:
Зіновій Гузар: Згадайте, що писали про "збитого льотчика" і необхідність пошуку "нового лідера опозиції" різні "експерти", поЗЕтивні блогери та знесуни?
Наступний штрих - це "мовчання ягнят", керованих "стерненків-бутусових…" на захист яких від переслідування ЗЕрежиму активно виступав Порошенко.
Ну і окреме "дякую " усім тим великим опоЗЕціонерам, борцунам за демократію на словах, але які не прийшли під суд підтримати правду і протестувати проти переслідувань опозиції.
Велике співчуття "великим", вічно другим політикам, які тишком сподівались стати першими, якщо посадять Порошенка.
Щира насмішка з усіх гордонів і решти використаних нацюцюрників – псевдо журналістів, які до останнього бризкали ненавистю і зловтішались судилищем.
І питання до найвеличнішого потерпілого: навіщо воно було тобі, "всімипреЗЕденти", потрібно ?
Гадаю, наступним кроком буде розвал монокодла у Верховній Раді.
"Борітеся - поборете, вам Бог помагає!".

6889262_original.jpg

Довідка:
* Зіновій Тадейович Гузар — громадський діяч і політик, держслужбовець. Лікар вищої категорії з хірургії.
Освіта: Львівський медінститут, Академія держуправління при Президентові України, магістр держуправління, правничий факультет Львівського національного університету ім. І. Франка.
В медицині працював від санітара до лікаря реаніматолога, заст. головного лікаря, головним лікарем в декількох лікарнях, начальником управління охорони здоров'я.
Був заступником, першим заступником голови Луганської ОДА, заступником Голови Сумської ОДА за часів Президента Віктора Ющенка.
Був депутатом Бібрської міськради, головою районної організації НРУ, членом Львівського краєвого проводу НРУ, головою Луганської краєвої організації НРУ, членом Центрального проводу НРУ, головою секретаріату Народного руху України.
Депутатом Львівської міськради, секретарем бюджетної комісії.
Помічником у народних депутатів від Блоку В. Ющенка «Наша Україна»
Дружина лікар. Має доньку.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.