Блоги → Перегляд

Дякую Політіко!

П'ятниця, 22:46, 31.12.21

Рейтинг
40 0
Переглядів
1063

0
0
У цій статті згадуються

Дякую Політіко!

Через кілька годин настане новий 2022 рік, який для нас всіх несе нові надії та сподівання. 2021 рік був багатим на політичні події. І він нам запам’ятається взяттям Капітолію прихильниками Трампа, інавгурацією Байдена, здачею Афганістана силами НАТО та наступом Талібану, масовою та обов’язковою вакцинацією в Україні, ляпами Зеленського, особливо із замахом на Шефира,  спробами псевдо арешту Порошенка, Білоруським експресом (емігрантським) імені Олександра Бацьки Лукашенка, емігрантами на кордоні Білорусі з Польщею і Литвою, спробою Польщі вийти зі складу Європейського Союзу, газовим тиском Путіна на Європу, «Вовиною тисячею», кінцем епохи фрау Меркель та початком Олафа Шольца, та звичайно новою загрозою вторгнення Путіна в Україну. Особисто для мене 2022 рік, у перші дні принесе нові та масштабні зміни у житті. І я не знаю, як буде складатися подальший хід подій, але не впевнений, чи зможу взагалі виділяти час на свою діяльність на Політіко. Я надіюся, що доволі скоро зможу все таки продовжити створювати публікації і викладати у себе їх на блозі. А можливо я зроблю паузу на кілька місяців. В будь-якому випадку, наостанок я хотів подякувати творцям та адміністраторам Політіко. Даний ресурс дозволяє багатьом людям висловити свою думку та позицію. Тут людина може познайомитися з поглядами інших людей, обговорити їх, прокоментувати, запропонувати власні варіанти. Такі ресурси є тією міфічною демократією, де людина може висловитися та заявити про свої погляди. Звичайно також її політичні погляди тут шліфуються, так як є люди які коментують її позиції, і можуть своїми контраргументами взагалі поставити це під сумнів. Такі умови змушують особу, яка цікавиться політикою і має певні погляди, удосконалювати свої знання та вчитися відстоювати власну позицію. Саме цим цікаве та унікальне Політіко. Такі ресурси мають і надалі існувати, бо саме на них народ може висловитися і сказати все що думає про владу. І цю свободу слова і думки потрібно цінувати. Єдине мене дивує те, що останнім часом (останніми роками) тут мало користувачів, які вступають у активні дискусії.

Майже за три роки, що я тут, я познайомився з поглядами таких яскравих блогерів як Март, Блокер, Левченко, Василь (Тупа Скотиняка), Леусенко, Антоняк, Метикайло, Зобов, Солідарист, Хортич, Бородатий, Брахман, Ягель, і звісно пан Клець. Саме тут на яскравому прикладі я побачив як так званий оунівець підтримує євреїв, коли Бандера не заповідав цього робити, вивчив детальніше діяльність різних ботів (особливо порохоботів). Але найбільше мене вразив пан Дмитро, він же Клець. Я раніше знав про людей, а точніше про так званих науковців, які не отримали наукового ступеня, а їхні роботи визнали абсурдом. Через те вони починали страждати комплексом невизнаного генія. Але в живу, я зіткнувся з такою персоною, лише на Політіко. І ним виявився, уже згаданий Дмитро Клець. В 2020 році, я доволі активно сперечався з паном Дмитром через його теорії про «укрпридурків» та «ліберало-самодурів». І ніяк не міг зрозуміти як ті записи на його блозі, які більш були сповнені ображанням читачів через їхнє так зване «тваринне мислення», мали покращити життя українців і України в цілому. Багато хто раніше уже зазначав, що пан Дмитро перевідкрив соціологію, і намагається її подати як свою новизну, а себе як новатора. Я не раз писав пану Дмитру, щоб він опублікував комплексну свою працю, щоб нарешті її можна було прочитати, а не ті розірвані уривки його поглядів. Спочатку мені здавалося, що блог пана Клеця, це чийсь розводняк, і хтось так жартує (наприклад студент над ненависним викладачем). Особливо я сміявся у Вікіпедії в розділі Драматика, де було написано про пана Клеця (доволі кумедний був текст). Але весною 20-го я натрапив на відео виступу Клеця, і переконався, що це таки жива людина, і її погляди на блозі відповідають дійсності. Якщо комусь цікаво, ось посилання на відео - https://www.youtube.com/watch?v=7KIkHyZ5R5E . Пане Дмитре не ображайтеся, це задля вашої популярності. Я не засуджую Вас і Ваші погляди. Ваша ідея про оплату верхів за результатами їхньої діяльності, має право на життя. І Ваша петиція на сайті ВРУ могла би назбирати потрібну кількість підписів, якби ви належно прорекламували її. Також я хочу Вам побажати у новому році, таки опублікувати свою працю та отримати визнання.

Ще хотів би зазначити, що я на Політіко знаходив для себе цікавий матеріал на блогах людей, які тут публікувалися до мене (до 2019-го). Наприклад це були блоги Влада Медведа та Романа Інкогніто. І не тільки у їхніх блогах, я щось знаходив цікаве. Це правильно, коли адміністратори сайту дають можливість почитати блоги людей, які писали до тебе за 5 чи 7 років. В них також знаходиш актуальну інформацію. Надіюся, що в моїх публікаціях на блозі, багато хто знаходитиме для себе також цікаву інформацію. І що мої читачі і раніше знаходили цікаву інформацію. Я завжди старався писати статті, так, щоб читач міг для себе отримати якусь цікаву інформацію, чи позицію. Звичайно вони (статті) були у мене не як у професійного журналіста, але я старався. Якщо комусь цікаво звідки я сам родом, то я є уродженцем міста Рівне. Звичайно у більшості це місто асоціюється з бурштином, Луценком (він же Юра), Сашком Білим (Музичко) та футбольним клубом «Верес», який нині грає у прем’єр-лізі. До речі колись я грав у ДЮСШ Верес, і мав ставати футбальором. Ще займався боротьбою і бігом. Але травми змусили закінчити із спортом. В 17 років, перед вступом в універ поїхав добровольцем в АТО, у батальйон «Азов» (2014 рік). Навчався в Острозькій Академії (Перший Вищий навчальний заклад Східної Європи і східних словян) на правознавстві. А в 20-му році (в 23 роки) завершив процедуру репатріації в Німеччину, так як я є нащадком волинських німців. Вступив у Бундесвер. Зайнявся підприємництвом. Якщо комусь буде скучно, мене можна знайти у Facebook та в інших соц мережах Valdis Steinmeier. Я надіюся, що мої публікації були для багатьох цікавими, і вони щось для себе у них знайшли. Можливо я вернуся через кілька тижнів, а може через кілька місяців. Тому всім дякую та з Новим роком!

Коментарі

вово, маєш реальний шанс успішно заробити матеріально та репутаційно на укрновизні.
Інакше тебе чекатиме повне занурення (чи радше поглинання) у африканський варіант плоюралолібералізму.
Середини тут не існує.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі