Блоги → Перегляд

Природно набутий імунітет набагато сильніший і триваліший порівняно з імунітетом від вакцинації

Понеділок, 21:03, 29.11.21

Рейтинг
14 0
Переглядів
591

0
0

Immunity-2-777x437.gif

На Росії термін дії сертифікатів про статус перехворілого на COVID встановлено на термін один рік з моменту одужання, а в Україні цей термін чомусь становить лише три місяці. В Німеччині, якщо ви вилікувалися від COVID, а потім отримаєте негативний результат тесту, ви вважатиметеся несприйнятливим до інфекції щонайменше протягом шести місяців, згідно з постановою уряду Німеччини.

В Сполучених Штатах навіть тим, хто вилікувався від COVID (і демонструє високий рівень захисту за допомогою тестів на антитіла або Т-лімфоцити), кажуть, що вони також мають пройти вакцинацію. У заяві Центру з контролю та профілактики захворювань США (CDC) резюмується офіційна позиція: “Нове дослідження CDC: вакцинація забезпечує більш високий захист, ніж попередня інфекція COVID-19“. Але чи це так насправді?

Природно набутий імунітет у порівнянні з імунітетом від вакцинації

Попри сенсаційні заголовки, повторне зараження COVID-19 зустрічається дуже рідко. Якщо ви не вакциновані та перехворіли на COVID, шанси заразитися їм знову невеликі. Попередній звіт ізраїльських вчених показує, що із 149 735 осіб в Ізраїлі з підтвердженими випадками COVID-19 (задокументованими за допомогою позитивних тестів ПЛР) лише 154 особи мали докази повторного зараження, що становить приблизно 1 із 1000.

Читайте також: Вскрытие пандемии: ложь, авантюра и Covid-афера

Ще одне дослідження, однак, показує, що ймовірність повторного зараження навіть нижче, ніж 1 з 1000. Вчені клініки в Клівленді (штат Огайо), які обстежили групу людей з 52 238 співробітників, не виявили випадків повторного зараження серед нещеплених людей, які одужали від інфекції SARS-CoV-2.

.....

Читайте повністю в статті:  Природно набутий імунітет набагато сильніший і триваліший порівняно з імунітетом від вакцинації

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі