Субота, 17:44, 27.11.21

Рейтинг
10 0
Переглядів
697

0
0
У цій статті згадуються

На Росії термін дії сертифікатів про статус перехворілого на ковід  продовжили з півроку до одного року, а в Україні навпаки скоротили з півроку до трьох місяців.

d5d7f59c75f84eecf07940150dd6e8b6.jpg

Термін дії сертифікатів про статус перехворілого на ковід буде автоматично продовжено до одного року з моменту одужання для всіх, хто переніс COVID-19 останнього року, заявив у п’ятницю глава МОЗ РФ Михайло Мурашко, пише Поштівка.

“Щодо сертифікату перехворілого. Сертифікат буде автоматично продовжено для всіх, хто мав захворювання протягом останнього року. Тому один рік з моменту одужання”, – сказав Мурашко.

Міністр нагадав, що повторно на ковід в РФ хворіють лише 0,74% хворих.

“Зараз вносяться до документів зміни та до програмного забезпечення”, – зазначив Мурашко.

Читайте також:  МОЗ має автоматично видавати сертифікат перехворілого

У середу віце-прем’єр Тетяна Голікова заявила, що з урахуванням усіх вивчених досліджень та діалогу з експертами питання про найбільш оптимальні терміни повторної вакцинації після перенесеної хвороби — вони дійшли висновку, що термін дії сертифікату про статус перехворілого на коронавірус повинен бути збільшений з півроку до одного року.

«Якщо це схвалюється, то найближчим часом до методичних рекомендацій міністерства охорони здоров’я буде внесено зміни та враховано Мінцифри на Єдиному порталі державних послуг у сертифікатах вакцинованих», — зауважила вона.

Її пропозицію підтримав президент РФ Володимир Путін.

Нагадаємо, в Україні три тижні тому термін дії сертифікату про одужання від COVID навпаки скоротили з півроку до трьох місяців.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі