Понеділок, 23:07, 25.10.21

Рейтинг
12 0
Переглядів
641

0
0
У цій статті згадуються

Вітаю, шановні камради! Щойно з літаку і відразу до стрічок друзів, де за 5 хвилин надолужую втрачену за тиждень інфу.
Звіт трошки пізніше, зараз про те, що щойно почув:
"Євросолідарність" нарешті випередила за рейтингами слуг не нашого народу! Це файно, але не думаю, що завдяки технологіям "ЄС" та мудрості нароту. Падіння рейтингів проекту Буратіно, скоріше, відбувається тому, що різношерста, недоумкувата зграя Зеленського прогнозовано летить в прірву через свою невдалюжність у виконанні поставлених задач їх керівниками.
На цьому тлі цікаві почуті речі:
1. Секретарка найвеличнішого Данілов заговорив про сильну руку і додаткові повноваження для колобаранта Зеленського. Хм.. Нічого не міняється. Як тільки черговий проросійський совок, будь то Кучма, Янукович, Зеленський втрачають підтримку народу, вони чомусь потребують додаткових повноважень.
Чомусь цих повноважень для гарного керування країною проукраїнські президенти ані Ющенко, ані Порошенко не потребували.
2. Член ОЗУ, бандюк Тищенко запевняє, що ціни на Бессарабському ринку падають, а довіра до Зеленського росте. Коля Оболонський працює на антирейтинг віслюка?😜
3. Почув на 5-му якогось слугу Крейденка, дослівно: "За Порошенка Україна втрачала наші території, а за Зеленського не втратила жодного клаптика землі!"
Ах, ти ж брехливий покидьок, трясся мами Римми!
Треба бути повним бовдуром, щоб не знати відомих фактів: Порошенко звільнив 2/3 українського Донбасу, а т.з. "відвід військ" Зеленського привів до того, що говнокомандувач віддав дуже цінні в стратегічному плані "точки" сірих зон, і не повернув їх за умов постійних обстрілів російських окупантів, порушення Кремлем Мінських угод і загибелі та поранення десятків, а то і сотень українських захисників.
Ну, то ладно. Розумним українцям, сподіваюсь, давно зрозуміло, що державою керують кремлівські посіпаки.

Коментарі

mart mart 23:26
0
можеш не спішити бо наріт і так не реагує
0

Не реагує, але деколи почитує ))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі