Блоги → Перегляд

Військовослужбовці за свій рахунок влаштували свято всій країни

Вівторок, 12:39, 31.08.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
733

0
0

7c22266c7628125c9c77fa0a4235c318ad197dab.jpg

Після того, як відбулися святкові заходи на честь Дня незалежності, владі непогано було б поцікавитися у людей, чи задоволені вони тим, як були витрачені мільярди гривень на заходи та проекти, присвячені до 30-ої річниці? Дивно, але два роки поспіль дурні голови активно критикували Зеленського за скромність святкових заходів 24 серпня. У результаті добилися того, що тепер крім витрачених тільки офіційно 5,4 млрд гривень також були скасовані тендери на закупівлі, присвячені до ювілейних урочистостей.

Мені здається, наші співгромадяни зовсім не розуміють, чого бажають. Спочатку скаржаться на корупцію та маленькі зарплати, а потів зажадають у "слуг народу" проведення безконтрольного "бенкету в чуму". Найголовніше в тому, що ніхто не хоче думати, за чий рахунок відбулися всі ці паради на суші та воді. И тут виявилося все дуже цинічно. Основні витрати лягли на Міноборони. Про це відверто пишуть на сторінках ветеранських спільнот.

Військових позбавили надбавок на декілька місяців. І хочуть їх залишити без надбавок та премій до кінця року. І все це прямо пов'язано з відзначенням Дня незалежності.

Звичайно, багато хто чув, що в Сухопутних військах вирішили виплатити премії тим, хто був поранений. А як же решта? Якщо таким чином щорічно підрізати грошове забезпечення військовим заради безглуздих дорогих видовищ, то з незалежністю незабаром прийдеться попрощатися. Адже наших героїв та захисників остаточно позбавлять мотивації.

Тим, хто мріє побачити військову техніку та марші - ласкаво просимо до військ та оборонних підприємств! А масштабні урочистості на честь 23 або 24 серпня будуть до ладу лише тоді, коли цілком відновиться територіальна цілісність України.

Коментарі

Два роки опозиція критикувала Зеленського за те, що в Україні не проводяться паради. Криком кричали: "Як погано, як непатріотично! Яка неповага до армії!" На третій рік свого президенства Зеленський вирішує провести повномасштабний парад, щоб показати світу і особливо Росії, що в країні є потужні збройні сили, котрі можуть дати достойну відсіч будь-якому агресору. і що знову чуємо від опозиції? "Яка показуха! Як погано! Даремно змарновано стільки коштів!" У цьому і є весь менталітет колишніх рабів: що б не робив будь-який президент, все одно комусь буде невигідно, погано і не так.
mart mart   16:37
-1

теж правда
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі