Блоги → Перегляд

Секс і політика. Ч2: націоналізм і нові українські раси-держави

Неділя, 14:38, 14.03.21

Роздуми про націоналізм

Відповідь на пост: 

https://m.facebook.com/#!/story.php?story_fbid=3801687106564392&id=100001694191437&fs=8&focus_composer=0

---

Націоналізм не потребує підстави. Особливо етнічний: народився, дотримуєшся мови, традицій батька, діда, матері, бабці і далі по корінню? Отже де-факто член не тільки роду і племені, а і нації - отже мусиш (згідно уявлень про кровні стосунки роду і племені) захищати і відстоювати інтереси нації до якої належиш.

---

Відповідно, - вектор у етнічних націоналістів складається в один єдиний: розвиток етнічних стосунків нації; 

приклад - аристократичні і королівські шлюби, династії, династичні клани. Давня традиція кого, як, в якій позі і з якою метою кохати.

(.) (.)

---

Політичний націоналізм це трошки ширше - захист колективних інтересів політичної нації і держави. Ця "гілка технологій" має на увазі соціальні і культурні аспекти, які поєднують сусідів, коллег, бізнесменів і партнерів, громади в політичну націю, тобто екстраполяцію досить умовних зв'язків в єдиний культурний простір.

Основний керуючий вектор такого потоку заучить як "Разом нас багато, нас не подолати". Це культурно-політична ідентифікація. Приклади: політичні партії, рухи національного визволення, екологічні рухи, власне суспільство в США до 2000-2010 років.

|+|+|

---

Третій рівень, інформаційно-організований націоналізм. Цей націоналізм виходить за рами політичної нації і є відображенням трансграничних і міграційних процесів, хоча переважно має опору у одній титульній нації. Основним вектором-парадигмою є поінформованість і здатність максимально швидко втілювати рішення і зробити їх відстояння упізнаним. Яскравими прикладами є вибори нещодавні в США із застосуванням масштабних націоналістичних інформаційних кампаній; політика ізоляціонізму Трампа; власне рухи "порохоботів" і "зеленоботів", "правосєків", раніше "демократична сокира", ще раніше "пора-прп". Ще назову Автомайдан як рух Євромайдану. Сам Євромайдан трохи інша річ, феномен що потребує вивчення.

₴₴₴

---

До чого це все? До теорії еволюції націоналізму як відображення еволюції суспільства. А отже слід чітко розуміти, що явище яке дорослішає має право на існування і життя.

---

/-/-/

Щодо описаних міфів (дивись пост вказаний), тут чітко відрізняйте державу і суспільство.

Держава живе своїм життям, суспільство своїм. Вони рідко перетинаються в плані спільного вектору позитивного розвитку. 

=>Нормальний націоналізм є прагненням щоб саме твоя нація мала таку державу, яка б максимально повноцінно розкрила її потенціал.

---

=>У націоналістів ОУН часів Коновальця була концепція УССД. Це держава сформована з касти воїнів і має на меті захисну функцію і функцію покращення життя членів нації. Яскравий приклад реалізації: Ізраель для етнічних євреїв.

<+>

---

Подібних більш плодотворних форм-концепцій нема серед інших ідеологій.

=>Отже враховуючи елемент російської агресії, націоналізм як вектор України залишається єдино можливим для виживання населення. Буде національна держава - виживе нація, видиве нація - виживе населення.

Не буде національної держави або кількох - не виживуть.

---

=>Отже, за логікою, українці мають прагнути більшої кількості національних рас-держав, ніж одна. (+) (+)

Полігамія в політиці))) Новий термін: раса-держава. Авторство моє.

Коментарі

mart mart 16:42
+2
а секс як тут бере участь?
0

Їбеш гарну жінку, народжуєш аристократів. Це по простому.
Ну народити мало, треба ще виховати.
mart mart   17:21
+1

це коли наші люди будуть народжувати аристократів ?

поки що ледве кінці з кінцями зводять, не рахуючи привладних шахраїв
0

Коли взагалі народжувати будуть? Оце питання! Так як народжувати все одно будуть, то хай би пропагував хтось їм відповідні настанови. Оце питання до ОУН і прогресивних партій.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі