Субота, 12:48, 04.05.19

Рейтинг
0 0
Переглядів
2726

0
0
У цій статті згадуються

 

             Президент – лідер реформ??!

   В останній час часто звучить, що якщо сам президент стане лідером реформ, то у нас все стане добре і ось тоді ми заживемо… Але дозвольте запитати, лідером яких, чи чиїх реформ? Реформ «Вашингтонського консенсусу», які призначалися для латино-американських країн і які ми уже 25 років «впроваджуємо» і за цей час позбулися майже всього і стоїмо над прірвою?.. Чи освітньої реформи імені «Табачника – Гриневич», медичної імені «Квінташвілі – Супрун», соціальної імені «Реви», економічної імені «Яресько», а ось зараз на її місце прийде Абрамавічус, як «смотрящі» від МВФ…?  Де ви бачили реформи в яких би враховували інтереси українців від народження і до останнього дня перебування на цій землі? Адже в основі осіх реформ має бути забезпечення гідного життя українців і в період свого становлення, і в період трудової діяльності і гідну старість. В решті – решт, результатом усіх реформ має бути міцна і багата держава, сильна і багата нація і гордість за свою країну. Усі ці реформи мають доповнювати одна одну, переплітатись і бути монолітом на який би опирались усі жителі країни і отримували від цього задоволення. Тому для чого себе обманювати, що ми проводимо якісь реформи. Де результат? Невже результатом таких «реформ» має бути лише розвалені підприємства, падіння моралі  і зубожіння населення? І єдине, що ще залишилося «дореформувати», то це розпродати землю з молотка. А ось після цього, ми уже перестанемо бути цікавими і усі розмови про реформи закінчаться. То чим ми себе тішимо?

   Ось наприклад реформи у Сінгапурі, країні де зовсім відсутні природні ресурси,  ВВП на душу населення, у році отримання незалежності країни,  становив близько 400 доларів США на рік, а сьогодні він становить уже  більше 57 тисяч доларів.

   А в Україні, у рік отримання незалежності, ВВП на душу населення становив 1675 доларів США, а через 27 років незалежності цей показник досяг позначки  «аж» -2194 долари США.

  Тому, ті хто дійсно хочуть Україні і українцям добра, мають не ставати лідером ось таких  «реформ», а провести глибоку експертизу і ревізію усього цього горе «реформування», та розпочати, об’єднавшись з однодумцями і небайдужими українцями, рятувати Україну, розробляючи і втілюючи у життя нові, українські, життєздатні реформи де була б врахована доля кожного українця і майбутнє сильної і незалежної України.

          04. 05. 2019 р.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі