Блоги → Перегляд

кому потрібна Україна

Субота, 22:17, 24.11.18

Рейтинг
1 0
Переглядів
1816

0
0

Люди чомусь думають, що чинна Президентура, як і всі попередні, або хвора на голову, або не вміє добре керувати, або,— що дуже їй важко приходиться, бо недруги опираються добрим змінам (латинською мовою–реформам). Правда полягає в тім, що 100 найбагатших, а в числі їх і Президент) просто з усіх сил намагаються ВСТИГНУТИ зірвати свій куш. Для цього і реформи проводяться саме такі, які отим 100-м багатіям нічим не загрожують, і військо (його Президент також зве по-латині Армією) будується (бо туди теж ідуть гроші). Ніхто із цих 1щщ багатіїв не є аж таким ідіотом, щоби не розуміти, що за системи, яка панує вже 26 років (насправді — ще довше) Україна не може існувати вічно. Але нікого це насправді не турбує. Нікого також не турбує, чи Україна готовиться до розвалу Ро́сийської Федерації.
Кажуть, потрібно 40 років блукати пустелею. Але ж у них був Мойша, і вони його слухали…

Коментарі

mart mart 00:00
+1
1---такі діла вже бачені і при Хмельницькому і навіть Данилі Галицькому.

тому ми і попадали під панування сусідів.

і не вирвали держави при Петлюрі.

2---вже як почав падати срср --настрій був красти швидко поки можна.

а пощо? щоб утікати потім?
Пане Ромку, ви у свїй професії тямите ДОКАЗОВО. Але з чого це ви взяли, що далеко за її межами ви теж є фахівцем, тобто, маєте такі ж доказові знання?
Невже вас так манять лаври більшовиків, що буцімто для командування людиною та суспільством достатньо лише добрячого заскоку, чи то пак політичної волі (хоч це є синоніми)?
+1

Я, бачте, трохи переживаю, а що з телевізора брешуть всі, в тім числі і фахівці, то намагаюсь думати сам. Глядіти не з позиції ідеаліста, а з позиції людини захланної, не шляхетної і винахідливого крутія, яким досі були і є всі наші очільники. Намагаюсь поставити свою мерзенну персону і звироднілий ум на їхнє місце – і одразу всі їхні шахові ходи стають зрозумілими.
0

У них метою слугують гроші-влада-сила, а не (так як і має бути) правда-справедливість-свобода.
У хронічно незрілих завше так..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі