Блоги → Перегляд

Вітаю всіх читачів, бандерівців і хунтят! Христос Воскрес-Воскресне й Україна!

Неділя, 00:30, 16.04.17

Рейтинг
10 0
Переглядів
3852

0
0

4472726_original.gif
Будь яке свято, а тим більш велике, як сьогодні має свій зміст і символи. Христос був гнаним, зрадженим учнями, відданий на тортури і смерть. Але Він гідно вистояв, спивши всю чашу свою, Воскрес і Вознісся. І сьогодні мало хто на світи не знає Того В’язня, над Яким насміхались солдати Римської імперії і Каіафа. Де та імперія? Від неї залишились лише руїни. Де решта вельмож-брехунів? А Христосу сьогодні поклоняється 32 відсотка людства.

Так само і Україна. Багато імперій її гнобили, багато було історичної брехні про Україну-Русь, багато було і катів, і тортур. Але вона вистояла і сьогодні проходить свою Голгофу. Де ті всі імперії – наші вороги? Розтали на сонці. Як скоро не стане і останнього юдине-іродського царства Московії, штучного руцкагамиру. А Україна воскресне й вознесеться, як політично, так і економічно, культурно та духовно. Як ця дівчинка на святковій листівці.

Із Великоднем вас, добродії! Христос Воскрес-Воскресне й Україна!

Коментарі

mart mart 07:20
+1
+2
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі