Блоги → Перегляд

Українці

Четвер, 22:43, 13.10.16

Рейтинг
1 0
Переглядів
2221

0
0

Те, що 60% українців не їздили до інших областей, а 80% жодного разу не були за кордоном не має Вас дивувати. 60-80% українців живуть бідно і за 25 років не могли собі цього дозволити.

Часто людям просто не цікаво, як живуть в сусідній області, районі, або навіть сусідньому місті, селі. Це психологічна риса.
Завдяки Чорнобилю мав змогу відвідати кілька областей України ще в 10-16 років був вражений тим, на скільки відрізняється менталітет, звичаї, поведінка людей в різних областях України. Часто порівнюю жителів Житомирської та Київської областей. Люди різні навіть якщо живуть в місцевостях на відстані 50-200 км. Часто існує несприйняття, ворожість до українців з іншої області. Це на рівні інкстинктів. Єдине, що може об'єднати людей з різних регіонів - спільна справа, робота, довготривалі(кілька місяців) відносини. Люди звикають одне до одного, притираються. Але тільки у випадку довготривалих відносин і тільки з конкретними людьми. Згадайте. Ви самі не часто спілкуєтесь з людьми, які живуть з Вами на одній вулиці, в одному будинку. З деякими сусідами, колегами Ви не хочете спілкуватись але часто змушені. За 20 років бачив і спілкувався з представниками практично представників всіх областей країни.

Звичайно Ви зі мною можете не погодитись. В кожної людини свій власний досвід спілкування, стосунків з іншими людьми.

Коментарі

mart mart 01:36
-1
+1
народ у нас на побутовому рівні досить свиноподібний і це факт. але є винятки.
mart mart   01:40
-1

народ хіровий в нас але коли прилазить ватомоскальська свинота то ми чуємся що є ще гірше гімно і почуваємся краще і вище.
-5

+4

Воно звідкись засвоїло слово "унітаз". Бо саме ж у сортир із засраним очком бігає, це в їхній раші якось нормальніше.
Leo Kiev   22:16
-3

Тешьте себя надеждами идиоты))) раз не можете признать, что в очередной раз вас прокинули как щенят. Пиндосы вложили в укропию 5 ярдов, сдерут 10, но думаю с посредниками типа Петруши и Кролика все 12 выйдет.
mart mart   22:47
+1

ероха---не держись за крест. на тебе креста нет
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі