Блоги → Перегляд

Прожжоний бєляш або матеріалізм та імперіокретинізм

Четвер, 12:05, 30.01.14

Епіграф. "Бандерлоги! Сунетесь на Юго-Восток - мы будем стрелять без предупреждения ! Народные дружины созданы - оружие роздано !"

 

Здавен філософи сильнІ в природничих науках. Настільки, що здольні відгрохаті такі праці, як "Діалектика природи", "Матеріалізм та емпіріокритицизм", де учать курей, як яйця нести.

Люди, серйозніші, беруть задачі глобальніші. Маркс, приміром, учив математиків брати, ні не Бастилію, похідну.

Тому, фізичні закони для фільозофа - сємєчкі (бєляші). Зокрема, він назубок знає, що відштовхуються ОДНОЙМЕННІ заряди.

Значить, Львів та Миколаїв поєднує щось настільки спільне, що змушує деяких представників міста корабелів набувати такого інтелектуального (поки-що) прискорення.

І що ж їх поєднує?

А те ж саме, що і Миколаїв, Дніпропетровськ, Жовті Води, Арзамас16(1256?).

За почившого Союзу це були закриті міста.

Тому, в цих містах, число співробітників спецслужб та сексотів на душу населення просто зашкалювало.

  (Хоча, нать у Миколаєві, перепливши лиман, в Кореніху, можна було зустріти притомних людей з чистою українською мовою (буття  визначає свідомість!).

Подібна ситуація, (з дещо інших причин) була зі спецслужбами та сексотами у місті Львові.

По розвалі СССРа, львівські сексоти такі як Ганця Німець, Тарас Плямовіл, Іра РамзесІІ(фараон), несть їм числа, досягли чималих успіхів по просуванню кар'єрними щаблями по доступу до корита з бєляшами.

Не пасли задніх і січеславські Джулі з Пашами і прочая.

Так що, цілком справедливо, фільозофи з міста корабелів, можуть вважати себе несправедливо ображеними.

Ну і створювати ЗАЛиманську Українську Повстанську Армію.

 В надії, що до них завітає завалящий бандерлог. А якщо тих не буде, то своїх від...здять. Як суворі хлопці з бєляшного Ельдорадо - Донецька.

 

Коментарі

Об Лом 12:08
-1
Вася, спасибо за рекламу ! +++
+3

Бабки гони
Об Лом   12:11
-1

Василь Wasyl 12:08 - А я думал ты идейный, извини ошибся...))
+4

Нівякомуразі. Філософи не помиляються. Ідея грошей - теж ідея.
0

А кого Вася собирается защищать и с кем, он собирается защищать историческую германскую колонию, и с кем с историческими иудеями, тут Вася русских и украинцев как после дождика в четверг на сухую пятницу, все уже вымерли, а вот германцы и иудеи размножились, так что можешь только свой курятник защищать и то в свободное от основной работы время на карьерах апартеида в одной отдельной суверенной сегрегации.
В Донецьку донбасяни просто бабкі відробляли - от і віддубасили одне одного )
+1

Вони нас шукали. А наші вирішили їх розвести. Вони як збагнули, що танців не буде, то кинулися гамселити один одного (залежно від того яі в них були стрічки, бо в горлівської урли були сині, а в авдіївської чомусь червоні)
Головне вдягти футболку з написом "Беркут" - і тебе всюди вхід безкоштовно! Добкін гарантує (принаймні у приміщення ХОДА)!
(У записник штурмовикам )))
+1

У Дупкіна зараз дві дороги:
або він тягне Україну в азіопу,
або йому самому втікати в азіопу..
0

Є й третій шлях - придушать на місці без зайвого клопоту.
дивився відео на тубі, де працівник ВВ цілком щиро вважає, що приїхали бендерівці в Київ і мутять воду. Влада вже давно робить злочин - сіє ненависть. Забиває голову людей інформацією з ГМО.
Нас трохи дивує і навіть смішить, що в США краще не вживати слово негр. Напевно вони пройшли той період пошуку консенсусу в суспільстві і зрозуміли - будь-яке приниження, зневажання людей за ознаками, що не відносяться до сутності людини( кольору шкіри, місця проживання іт.п.) може привести до дуже небезпечних тенденцій в суспільстві.
В нас такі речі заохочуються на рівні держави, не кажучи про ініціативи різних груп, організацій. Я не бачу, наприклад, в Львові чи Тернополі, газет, журналів, що пропагують ненависть, зневагу. Саме більше, що можна прочитати по східні регіони, що вони зазомбовані телеканалами. Натомність, коли береш газети місцевого розливу багатьох східних чи південних районів, то ніби занурюєшся в лайно.
Але коли подібні речі починають лунати від державних службовців, політиків - це злочин.

Для людей, що почали збиратись на Сході останній тиждень, найбільшим каталізатором стали вбивства і катування. Коли хтось пише про бандерлогів, то зовсім не до жартів. Людина свідомо цинічно бреше. Не знаю чим закінчиться протистояння зараз, але якщо ми прагнемо жити в нормальному суспільстві, статті про кримінальну відповідальність за образу по расовим(і не тільки) повинні діяти.
0

У них відбувається процес самозомбування: те, що вони (чи їм) гавкають на кожному перехресті, поступово перетворюється на "істину". Саме тому вони, у повному переконанні, кажуть: ми - хороші, а вони - погані, бо гвалтують та їдять дітей, п'ють кров, палять живими.
+1

Звідси не дуже видно, але вважати східних "захисників" типовими тамтешніми мешканцями якось не тягне. Хіба що вони за останні двійко місяців змінилися аж так кардинально.
Не знаю як у Донецьку, а у нас в Криму оте перелякане владне бидло ще 28 січня зібрало всю місцеву владну гопоту і під істеричний вереск "отєчєство в опасностє" швиденько вирішило органузувати так звані "народні дружини" для "захисту" від "злих бандерівців.Склад отих "дружин" вельми кумедний, так звані "козаки"(та й то не всі) і деяка кількість молодої гопоти,яка перебуває на "гачку" у міліції. Прості люди вголос сміються коли бачать як отой бидлозахист у різноманітній формі і бляшаними орденами та ще й з чудовим перегаром, жваво похмеляється не десь у генделику,а у міських та районних радах Криму при цьому надимаючі щоки, бо тепер вони не місцеві люмпени-п"янички,а ЗАХИСНИКИ ОТЄЧЄСТВА!))))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі