Блоги → Перегляд

Фашисти та екстремісти з майдану лякають українське єврейство

Понеділок, 10:06, 27.01.14

Рейтинг
2 0
Переглядів
2431

0
0

tumblr_inline_mzzegsN7u51rfm6pt.jpg

«Скажите, а погромы будут?» – саме ця цитата із старої радянської кінострічки сьогодні набула найактуальнішого звучання. У комедійному фільмі режисер вклав її в уста впізнаного представника древнього народу. Проте, сьогодні у настроях сучасників – представників української єврейської діаспори – жодної жартівливої ноти.
Від початку протестів у столиці приводів для турбування виникло безліч. Тем більше – протягом останнього тижня, які остаточно означили радикально-екстремістський характер «мирного» протесту. Від 19 січня новинні повідомлення про перебіг подій констатують очевидну радикалізацію революції. Мобілізація на передових «Правого сектору», «Спільної справи» та «Радикальної партії», доброго гумору діаспорі, вочевидь, не додають. Тим більше – при очевидній підтримці українського революційного руху збоку європейської спільноти.
Наголосити на необхідності дотримання виваженості в оцінках  та висловлювань на підтримку протестуючих мають учасники міжнародного семінару до Дня пам’яті Голокосту, що відбудеться 27 січня у Дніпропетровську. У заході, на якому головуватиме Головний Рабин Дніпропетровського регіону Ш.Камінецький, візьме участь віце-президент американської єврейської громадської організації  «The JerUSAlem Conektion» Н.Нііза. 
Вочевидь, сьогодні українські євреї, більш, ніж будь-хто, розуміють «перспективи» ескалації антисемітизму та ксенофобії, що традиційно «супроводжують»  ідеологію радикальних політичних сил та рухів.    
   
Спартак Сергієвич, “Украинский диссидент

Коментарі

Поднимая революционный пыл украинских националистов, украинское еврейство пилит сук на котором сидит, поскольку пропорционально революционному духу, растет и антисимитизм. Будут ли погромы, спрашивают евреи ? Обязательно будут, ведь вы открываете ящик пандоры, а силы в нем таящиеся будут бить дубиной всех подряд и особенно тех кто этот ящик открыл.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі